Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel, hogy kihasználtak?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, egy évig voltunk együtt, vele volt minden elsőm (csók, szex). Egy hete szakított velem, csak annyit mondott, hogy vége van és amúgy is csak a szex miatt kellettem neki, most már megunt, nem érdeklem. Hogy dolgozzam fel mindezt? Teljesen elhittem, hogy szeret és fontos vagyok neki, azóta folyton sírok, nagyon megbántott mindezzel. Nem tudom hogyan bízzak ezentúl az emberekben.
2018. szept. 24. 05:21
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem csak bántani akart azzal, hogy nem szeretet. Sajnos sok ilyen nyomorék van. Persze ettől lehetett veled csak a szex miatt is.

Kár ezen sírni, gondolj arra, hogy annak ellenére, hogy hazudott, volt egy boldog éved.

Ezzel nem tudsz mit kezdeni sajnos.

A mai emberek ilyenek. A legtöbb csak szexet akar.

Ha gondolod írj privátban és ad ki magadból.

Őt meg kezeld úgy, mint ha meghalt volna.

2018. szept. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mutasd azt, hogy mennyire les.arod. Ignoráld és kész.
2018. szept. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem nagyon tudsz mit csinálni, mint tovább lépni és arra gondolni, hogy megtalálod azt aki tényleg szeretni fog.
2018. szept. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Tartsd magad az előttem válaszolók nézeteihez. Vedd tudomásul a történteket. Nehogy próbáljad őt visszaszerezni! Egyelőre foglald el magad más irányban: zene, festészet, barátkozás stb. Minden bánat egyszer véget ér. Ne ess kétségbe. Tudom, hogy téged nem vigasztal, de más is volt már így és túlélte. Még jól is járhatott. Te biztosan jól jártál.
2018. szept. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mibõl gondoltad, hogy fontos vagy neki? Milyen gyakran találkoztatok 1 év alatt és hogyan bánt veled? Szerintem biztosan van mód rá, hogy kiszúrd azt, hogy mégis kiben bízhatsz igazán.

Mivel váltott ki belõled bizalmat? Puszta nyájas szép szavakkal? Legközelebb ne dölj be az ilyesminek.

2018. szept. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az exed egy igazi kőbunkó. Vannak olyan emberek akik egy szakításnál szándékosan belegyalogolnak a másik lelkébe azért, hogy neki könnyebb legyen túllépni a kapcsolaton és szándékosan elvarrja a szálakat. Az exed egy éretlen személyiség, nagyon sajnálom, hogy pont ő volt az első partnered, de a folytatás nála csak jobb lehet.

Egyáltalán nem biztos, hogy bármit is hibáztál, ő hozott egy döntést amit el kell fogadnod. Kell egy kis idő mire újra összeszeded magad, de ha nyitott vagy a külvilág felé akkor biztosan lesz folytatás. Na a múlton rágódj, a jövőddel foglalkozz.

2018. szept. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fiú miatt ne bánkódj! Örülj, hogy nem pazaroltad rá több idődet!!! Látod, az előttem válaszolók is egyhangúlag ezt üzenik. Fel a fejjel, van más és jobb fiú is, aki nem csak ki akar használni. Sok sikert, tekints előre, fátylat a múltra. Nehéz lesz, de megéri az a fátyol...
2018. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek vagytok, köszönöm nektek, sokkal jobban érzem magam. Azt hiszem megfogadom ezeket a tanácsokat.
2018. szept. 24. 11:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát köszönöm, hogy a korom végett nem írsz vissza. Bár nem tudom, hogy ténylegesen mit követtem el. "SL" voltam.
2018. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, tényleg sajnáltalak addig, amíg szépen nem lettél egy paraszt bunkó.. tudod mit, fuss vissza csak hozzá. Megbánta úgy is, meg szeret téged.. te vagy az élete.


Az ilyen lenézések végett kezd elegem lenni belőletek, mint ha én nem lennék ember, vagy bármi. Te szerinted nem leszel annyi mint én? Segítséget azt vársz, de ha az ember mond valamit, akkor inkább eltűnsz, letiltod, nem írsz vissza.

Kívánok még sok ilyen parasztot az életedbe.

2018. szept. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!