Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves nőként valóban idős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves nőként valóban idős lenne hozzám egy 37 éves férfi?

Figyelt kérdés

Egy ideje már találkozgatok a fent említett férfivel, eddig nem nagyon érzem, hogy hatalmas lenne a korkülönbség köztünk.


Viszont többen ellenezték, hogy "túl öreg" hozzám.



2018. szept. 26. 18:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
69%
Igen, idős hozzád
2018. szept. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is idős hozzád.
2018. szept. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
30%
Card már le! :) Ismerek egy párt 16 évnyi korkülönbséggel, csak 24 , pasi 40, és már évek óta tök jól megvannak együtt. Ne törődj mások véleményével, ti érezzétek jól magatokat! Egyébként is, ha őket zavarja, ő bajuk! De ha minden tökéletes közöttetek , nehogy lemondj róla! Nem vagy már kislány, hogy előírjanak dolgokat; felnőttek vagytok mindketten, el tudjátok dönteni, jó-e ez így nektek; nem kell szót fogadnod mások kritikáinak, éld az életed boldogan; csak annyi a lénye,gh ogy ne árts másnak! Párt meg azt választasz magadnak , akivel jól érzed magad; és ezzel csak nem sérülnek mások, hogy ti most beleszerettetek egymásba; és esetleg pl szeretnétek megélni ezt a szerelmet a maga teljességében! Nem kell félned a többiek haragjától! Ha jól érzitek magatokat együtt, akkor legyetek együtt; ilyen egyszerű a képlet, ebbe nem tartozik más (személy) :) Van a te+én=mi, mint egy párkapcsolat; a többiek nem tartoznak bele ebbe a halmazba:) Ők mind nem részesei ennek a párkapcsolatnak:) Ide ti kelletek ketten, és ha nektek jó együtt, tehát ők nem maguknak keresnek párt, szóval nem ők neked; vagyis te magadnak; meg majd ők is maguknak választanak; te nem nekik választasz párt, hanem majd magadnak!:) Nem anyádnak nem apádnak nem nemtámogató rokonoknak-barátoknak, hanem saját magadnak. Csak saját magadért születtél ebbe a Világba!:) Túl rövid az élet, hogy mások hlyeségeire fecséreljük, és kizáróag abból álljon az életünk, hogy mások kénye-kedvének ugrálunk!:)
2018. szept. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
*első soromban csaj,nem csak XD
2018. szept. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
71%
Arra azért kiváncsi lennék, hogy mikor a csaj 40 éves lesz, a pasi meg 56, akkor is vele lesz-e még.
2018. szept. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy én az idős emberek közt is sok olyat ismerek, ahol a nő fiatalabb 15-20 évekkel is. Férfi 75, nő 60. Férfi 70, nő 50. Bácsi 80, nő 65. Ilyenek. Ők is együtt vannak valahogy
2018. szept. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
50%
Albérletem tulajdonosa egy 62 éves nő, akinek az élettársa valami 80 körük van, annak a házában élnek.
2018. szept. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
53%
Én is most ismerkedek egy 37 éves férfival. 23/N vagyok, előtte velem egykorú barátom volt, de szerintem nem ezen múlik, egy veled egykorúnál is simán lehet, hogy nincs közös érdeklődési körötök, vagy valamiről teljesen másképp gondolkoztok, míg egy idősebbel is találhatsz mondjuk közös hobbit, hogy ki mennyire érett, az meg manapság már nincs egyenes arányosságban az életkorral.
2018. szept. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
2018. szept. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van,nem sok!37F 🙂
2018. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!