Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves nőként valóban idős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves nőként valóban idős lenne hozzám egy 37 éves férfi?

Figyelt kérdés

Egy ideje már találkozgatok a fent említett férfivel, eddig nem nagyon érzem, hogy hatalmas lenne a korkülönbség köztünk.


Viszont többen ellenezték, hogy "túl öreg" hozzám.



2018. szept. 26. 18:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Több példát ismerek a környezetemből, ahol nagy a korkülönbség:

Van egy ismerősöm (nő), aki 24 éves volt, a barátja pedig 38, amikor még együtt voltak. Véleményként akkor mondtam a csajnak, hogy szerintem az sok (a korkülönbség), erre Ő csak annyit felelt: "De ha két ember megérti egymást..."

Egy másik példa egy kolléganőmről: Ő csak 23 éves, a férje viszont 40, de a 17 év korkülönbség ellenére is jól megvannak. 2 közös kisgyerekük van, igazi család.

Anyukám egyik barátnője 48 éves, az élettársa pedig 70, és van egy 29 éves közös lányuk. Mikor anno a lányuk megszületett, a fickónak valamiért elment az esze, és 8 évig külön éltek, végül a fickó egy hatalmas csokor virággal térdenállva kért bocsánatot, és azóta is gond nélkül élnek.

Egy másik kolléganőm csak 21 éves, a barátja pedig 33, egyszer már összejöttek, de 3 hónap után szakítottak. Alig fél évig bírták csak egymás nélkül, aztán 4 hónapja újra együtt vannak, és most sokkal komolyabban dúl a love, már össze is költöztek!

Személyes véleményem az, hogy nagyon maximum 10 év korkülönbség, ami még normális, de az is már kicsit húzósabb, én mindenképp azon belül keresek, de hát kinek mi..., és ha Ti úgy érzitek, hogy 1 hullámhosszon vagytok, akkor hajrá, semmi gond! Az ellenzés pedig csak 1 dolog, figyelmen kívül kell hagyni, elvégre felnőtt emberekként azt csináltok, amit akartok! Oké, hogy esetleg családtagok is ellenzik, akikkel szoros a kapcsolat, de érjétek el, hogy elfogadják ezt, a szerelemért sajnos néha keményen meg kell küzdeni!

2018. szept. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
84%

nekem döbbenetesen sok.


pedig már 38 éves vagyok. egy 51 éves férfi nekem bácsi, öregszaggal.

2018. szept. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
12%

Hát :-) ez csak kor......pl tőlem simán elkérték a személyimet 35 éves szülinapomkor...ránézésre mindenki jó esetben 18-20 évesnek néz....


Pedig évek óta házas ember vagyok, a feleségem pedig 1 évvel fiatalabb nálam..mégis valamilyen oknál fogva azt gondolják, hogy a 20 éves srác egy idősebb nővel jött össze! Érdekes amikor rájönnek mennyi az annyi.....és hogy ez a "20-on éves srác" elég magas pozícióban dolgozik :-)


Szóval hogy 38 éves az nem mondd semmit :-)

2018. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
12%
bocs 37 éves
2018. szept. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
42%
Már megint egy apakomplexus-os csaj KB 2-3 naponta jönnek ilyenek ide, ezert nincs sok fiatal férfinak barátnōje.
2018. szept. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Uccsó, jó lenne,ha tisztában lennél az apakomplexus jelentésével.

Mert 13 év különbség még nem minősül annak, akkor sem,ha soknak mondható.

Apakomplexus a 20+ év korkülönbség estén van.

2019. júl. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
#21-es vagyok. Na mostanában félig én is ugyanezt élem át! 31 éves vagyok, és a munkahelyemen fél éve van egy fiatal kollegina, aki csak 18 éves, jelenleg szingli. Egy busszal járunk dolgozni, jóban vagyunk, sokszor kacérkodik velem, sőt, többször is komolyan és egyértelműen mondta, hogy bejövök Neki! Tudja a koromat, de nem zavarja, mert azt veszi alapul, hogy az Ő szülei között 15 év korkülönbség van! Bár kölcsönösen szerintem Ő is jól néz ki, de pont ezért utasítottam vissza eddig is, mert mit kezdjek egy ilyen fiatallal?! :/
2019. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!