Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvővel egyidőben gyerekváll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvővel egyidőben gyerekvállalás? A ti ismerőseitek is ezt csinálják? Vajon miért?

Figyelt kérdés

Sorra az összes ismerősöm házasodik. Erre rá 1-5 hónapra "kiderül", mármint felteszik facebookra, hogy terhes nő.


Ők azért csinálnak gyorsan egy lagzit, mert kiderül, hogy teherbe esett a lány?

Ha nem ezért, mi másért?


Vagy friss házasként megjön a kedv a gyerekvállaláshoz? Ez meg olyan furcsa.


2018. szept. 27. 18:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mi hamarabb terveztük a gyereket,mint a házasságot,de amint megtudtuk,hogy nehezebb elintézni egy apasági nyilatkozatot és a páromnak jogilag nem sok köze lenne hozzánk papír nélkül, ezért inkább úgy döntöttünk,hogy összeházasodunk,sokkal praktikusabb, szóval nagy pocakkal fogok férjhez menni,de egyáltalán nem bánom örülök neki,hogy így alakult. ☺️
2018. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nálunk kicsit más volt, gyerek, még egy gyerek ház és utána esküvő, mikor már volt rá idő.
2018. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Isten tud csodákat tenni:D
2018. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert a papír, ahogy előttem írták sokat segít a gyerekvállaláshoz meg azért ez sokaknál még hagyomány, hogy esküvő előtt nincs gyerek. Ez a menet alakult ki az emberekben.
2018. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

És van értelme gyerekvállalás előtt milliós tételt kiadni lagzira?

Mert ezek az ismerőseim mind nagyobbacska lagzit csináltak.

Mármint nem csak két tanúsat.

2018. szept. 27. 19:23
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Ha megtehetik igen. Van akinek a nagy esküvő az álma és gyerekre is vágyik. Én is így vagyok vele. Ha megtehetném ilyen sorrendben és így csinálnám én is. Más kérdés, hogy nekem nem lesz pénzem erre.. :D
2018. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

"rá 1-5 hónapra "kiderül""


Az megvan, hogy a terhesség 4-5 hetesen derül ki a nő (a pár) számára? Vagyis, ha esküvő után abbahagyják a védekezést, mondván úgysem jön rögtön a gyerek, akkor az 1-5 hónap teljesen reális.

Ha már összeházasodtak, és minden feltétel adott, miért ne kezdenének dolgozni a babaprojekten? Mi ezzel a gond? Semmi furcsa nincs benne.

2018. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én most már csak ilyet hallok, hogy évekig együtt vannak, esküvőről nincs szó, aztán terhes lesz a nő és összeházasodnak.

Kb. 10-15 éve hallottam utoljára olyat, hogy házasság és utána terhesség.

Nem tudom, mi az oka ennek a tendenciának, ő dolguk.

2018. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Egy nagy esküvőt leszervezni több hónap, de pl. van olyan étterem, ami egy évre előre le van foglalva. Úgyhogy nagy lagzit biztos nem a pozitív teszt után kezdtek összehozni.

Azért meg nem mindig akarnak még esküvő után hónapokig várni, hogy a nagynénik ne szólják meg őket. Elkezdenek esküvő előtt pàr hónappal próbálkozni, vagy csak nem veszik olyan komolyan a védekezést. Aztán mégis hamarabb jön a pici, nem kell hónapokig dolgozni érte. 😊

Vagy utána próbálkoznak és szerencsések, gyorsan sikerül.

2018. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%

nah ne már.

ez az apasági annyi,hogy be kell menni egy időpontra a helyi önkormányzatra,aláírni és ennyi a neveden lesz a gyerek.

kb 15 perc várakozással.

ehhez nem kell lagzi.

szóval az első válaszolót kétségbe vonnám.

2018. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!