Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha a pasid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál, ha a pasid rajongásig odalenne egy másik lányért, habár hűséges maradna hozzád?

Figyelt kérdés
Szeret téged, és nem akar megcsalni, de odáig van a másik lányért, aki szép, az érdeklődési köre szinte ugyanaz, mint a pasidé, és a humora is nagyon jó, ráadásul okos is?
2018. szept. 27. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Ha rajongana érted, ott lenne melletted, és nem más mellett lenne. De nincs.
2018. szept. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én vagyok a barátnője. Tudom, hogy szeret és nem fog megcsalni, de rosszul esik, hogy valaki más ennyire felkeltette az érdeklődését.
2018. szept. 27. 19:13
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

Hagynám, hogy szabadon rajongjon a lányért.

Mi értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol a párod csak fizikailag van jelen, és lelkileg nincs?

2018. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
kuka
2018. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%
2 Akkor meg mit aggódsz? Ha okos a másik nőci, eszébe nincs a kapcsolatodba taposni. egyébként ahogy az ember idősödik, és bölcsé válik, teljesen más szemmel nézi az embereket. És ahogy olyan emberrel találkozik, mint amilyen ő,az nagyon sokat jelent neki-és nem mint férfi/nő, hanem mint ember.
2018. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Számomra talán ez még rosszabb, mint egy meggondolatlan félrelépés(persze az is rossz és megbocsáthatatlan).

Fekszik mellettem és közbe máson jár az esze? Neeem. Ennek nem tennem ki magam.

2018. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jön össze ezzel a lánnyal?
2018. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
rendelnék neki a legközelebbi ünnepre egy életnagyságú álló kartonfigutát a nőről... meglepi lenne.
2018. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akadályoznám meg benne, hogy közelebb kerülhessen a rajongása tárgyához, azaz szakítanék vele.
2018. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha még hasonlítgat is, hogy jaj, bezzeg xy tök laza, akkor még pakolni is segítenék, ne tartsuk fel egymást.
2018. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!