Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap ünnepeltük a 2. évfordu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap ünnepeltük a 2. évfordulónkat a barátnőmmel mi lehetett a baj?

Figyelt kérdés

Meglepetésként elvittem vacsorázni, berendeztem az éttermet gyertya, rózsa stb, Vettem neki egy albumot amiben a közös képünket beletettem, plusz egy szexi fehérneműt ami neki is tetszett szerencsére.

Kérdeztem felveszi-e ezt este nekem, felelte, igen.

fel is vette, de egyszerűen puszilgattam, szeretgettem, és mondta,hogy jó lenne inkább aludni most...

nem tudtam hova tenni ezt a reakciót

picit rosszul érintett.

ő sulizik,én előtte lenyomtam 24 órás melót és úgy készültem erre az estére nulla alvással.

picit unom is, hogy mindig én kezdeményezek ebben a dolgokban, Mindig.

Az elején nem volt ez amikor összejöttünk, de néha ő is oda bújhatna vagy szeretgethetne.

miért van ez?



2018. szept. 28. 07:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehet, hogy arra számított, hogy el fogod jegyezni?
2018. szept. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Vagy nem szeret?
2018. szept. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem, eljegyzésre nem számított :)

Viszont szeret nagyon, mert mondta is, meg örült az ajándéknak.

Csak jó lett volna este az ágyban is folytatni a kis ünneplést...

2018. szept. 28. 07:30
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Próbáltál már beszélni vele arról hogy miért nem kezdeményez? Mondtad már neki hogy neked ez probléma?

A szextől függetlenül is szeretgeted? Sokszor hiba hogy csak akkor van bújás meg simogatás stb mikor “ellenszolgáltatást” kap a pasi mégha ez nem is tudatos. Ahogy neked hiányzik a kezdeményezés lehet neki meg a sima szeretgetés. De ezen kívül ezeregy oka lehet ez pont olyasmi amit csak ő tudna megmondani miért van.

2018. szept. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ebbe nem feltétlenül kell belelátni dolgokat. Mindenkinek más az étvágya, lehet, hogy az övé kicsi. Legalábbis a tiédhez képest.


Erről mindenképp megéri őszintén elbeszélgetni, de az ördögöt még nem festeném a falra.

2018. szept. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10%

Ez volt a mese, amit eddig írtak.


Én a helyedben a körmére néznék, hogy nem e pasizik.

2018. szept. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Te vagy vele 2 éve igen bizalmas viszonyban. Ha Te nem tudod, mi a baja, akkor senki nem fogja tudni megmondani neked. Beszéld meg a barátnőddel, miért nem volt kedve szeretkezni, illetve hogy miért nem kexdeményez. Lehet, hogy még a dinoszauruszok korában egyszer elutasítottad, vagy nem úgy reagáltál a közeledésére, ahogy elvárta volna, vagy még a múlt évszázadban megbántottad valami hülyeséggel, és azóta is "duzzog" miatta. De az is lehet, hogy épp menstruált, vagy hüvelygombája van, vagy mittudomén.
2018. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

6os nak igaza van.

Én is másik srácra tippelek..Vagy h kezd kiszeretni belőled de nem mondja meg...(nem azért h neked ne legyen rossz hanem h ne legyen egyedül mert ezért lehet kivágnád)

2018. szept. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Nőként kérdezhetek valamit? A barátnőd is meglepett téged valamitel, vagy csak te kedveskedtél, szervezkedtél? Nekem ez a kapcsolat nagyon egyoldalúnak tűnik.
2018. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ő is meglepett vett ajándékot igen.
2018. szept. 28. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!