Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak ti mit gondoltok errol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak ti mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
1,5 eve ismerek egy ferfit, inkabb netes kapcsolat a mienk, mert 400 km van kozottunk. Ez az ido alatt 5 szor talalkoztunk. 10/9 esetben o keres. Amikor egyutt vagyunk tokeletes minden, elmegyunk vacsorazni, mozi, egyebkent is beszamol mindenrol ami vele tortenik. Oszinte maximalisan! (Tudom kivel, mit csinal, egy ejszakazasai stb) hozzateszem mi is lefekudtunk, de elmondtam neki ez a kapcsolat ugy mukodik hogy ha oszinte hozzam. Folyton mondja, hogy szeret, velem tervez de meg nem elte ki magat. Szerintetek ebbol lehet meg normalis kapcsolat? Ugy erzem elegge kozel kerult es nyitott lennek fele, jovoheten talalkozunk. Beszeljek vele errol? Vagy hagyjam, majd alakulnak a dolgok? Szerintetek komolyam gondolhatja?
2018. szept. 28. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

*de elmondtam neki ez a kapcsolat ugy mukodik hogy ha oszinte hozzam. Folyton mondja, hogy szeret, velem tervez de meg nem elte ki magat.


Nő vagyok: Ez a pasi egy kamugép, felejtsd el.És még csak nem is szeret téged, csak használni akar téged lehetőleg ingyen. Mert még mindig olcsóbb vagy neki, a vacsoráiddal, mint ha egy fizetőst bérelne X órára. Így viszont téged tud blokkolni, az érzéseid alapján, és nem keresel más fazont.

2018. szept. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha szeret, akkor azért elég furcsák ezek az egyéjszakázásai...


Meg ez a még nem élte ki magát nem sejtet túl sok jót.


De ha Neked oké a nyitott kapcsolat is, akkor nincsen gond.

2018. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom mindkettotok valaszat :) nem vagyunk egyunk, effektiv egy baratkent kezelem, probalom.
2018. szept. 28. 11:39
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

#1

De hogy vagy te nő, csak egy rinyagép pasi vagy, felismerhető vagy a stílusodról, és a százalékodról.


Abban az egyben van csak igazad, hogy ez a pasi, csak kihasználj a csajt.


Kérdező, mi az, hogy nem élte ki magát? Ekkora sz..r szöveget?

Én valóban nő vagyok, az előző válaszolóval ellentétben. Mi párommal 200 km-es távkapcsiban éltünk 4 és fél évig, azóta már összeköltöztünk. 5 és fél éve boldogok vagyunk együtt.

De ez, hogy nem élte ki magát, ergó, még jó pár nőt meg akar fektetni, ezt jelenti.

Felejtsd el.

2018. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem hiteget semmivel! Csak en gondolok bele neha tobbet, nem beszeltunk soha kapcsolatrol, csak engem fogott meg annyira, hogy szeretnek tobbet. Csak nem ertem mivel hasznalna ki, ha 5 szor talalkoztunk abbol 1 szer fekudtunk le?! Miert ir/ hiv mindig..
2018. szept. 28. 11:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem élte ki magát? Akkor menjetek együtt kalandparkba, vagy hegyet mászni, vagy ejtőernyőzni, stb.

Vagy az a "kiélés", hogy minél több nőbe beledugja? Nagy élet, mondhatom :DD Aki ilyen primitív, azzal nem terveznék.


Egyszerű, olcsóbb meghívni téged moziba aztán megfektetni, mintha prostihoz menne.


Nem számítanék semmi jóra a helyedben.

2018. szept. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4 Még mindig nő vagyok:D A te legnagyobb bánatodra:D
2018. szept. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes vagyok egy nőbe, akkor rá se tudok nézni másikra, nemhogy egyéjszakás kalandokba bocsátkozzak.

Velem sajnos előfordult ilyesmi, hogy váltig állította a nő, hogy szeret, de aztán kiderült, hogy lefeküdt mással. Még utána is próbálkozott az ujja köré csavarni.


Nem bántottam érte, de elfogadtam, hogy ez minden, csak nem szerelem. Valószínűleg bennem volt néhány tulajdonság ami az akkori partneréből hiányzott és próbált két kapura játszani.


Nálad is hasonló lehet a helyzet. Vannak olyan tulajdonságaid, ami nagyon hiányzik ennek az éjszakák császárának, de azért kell neki az újdonság varázsa.


Hagyd a francba. Biztos, hogy vannak olyan férfiak, akik csak téged akarnak. (és ezzel nem teszed túl magasra a mércét, ez egy teljesen alap dolog egy normális férfinál)

2018. szept. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
#1: Még hogy olcsóbb, normális vagy? 400 kilométer oda és vissza az 800 km, ami nagyjából egy full tanknyi üzemanyag, 17-18k alatt már sehol sem úszol meg egy telitankolást. Vacsika gondolom elegantos helyen, úgyhogy az minimum 10k, mozika, csemege, egy kis ez, egy kis az még legalább 7-8k. Akárhogy is számolom, a csávó alsó hangon is minimum elb#szarint egy ilyen kis kiruccanásra 30-35k-t. Plusz rengeteg idő, plusz rengeteg energia, meg a fáradtság, meg a kimerültség, maga az út is borzalmasan fárasztó. Szóval ekkora összegből már futná ám neki egy igényes, lakásos prostira is ott helyben, ahol lakik.
2018. szept. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Ja és nem beszélve arról, hogy a nő egész nap fáraszt, lemerít a baromságaival, csakhogy a nap végén megdughasd. Erőm nem lenne egy teljes napi agyhalott szövegelés után még alaposan megdöngetni, úgy le tudjátok amortizálni estére az embert, mire a kufircra kerülne sor. :D
2018. szept. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!