Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak ti mit gondoltok errol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak ti mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
1,5 eve ismerek egy ferfit, inkabb netes kapcsolat a mienk, mert 400 km van kozottunk. Ez az ido alatt 5 szor talalkoztunk. 10/9 esetben o keres. Amikor egyutt vagyunk tokeletes minden, elmegyunk vacsorazni, mozi, egyebkent is beszamol mindenrol ami vele tortenik. Oszinte maximalisan! (Tudom kivel, mit csinal, egy ejszakazasai stb) hozzateszem mi is lefekudtunk, de elmondtam neki ez a kapcsolat ugy mukodik hogy ha oszinte hozzam. Folyton mondja, hogy szeret, velem tervez de meg nem elte ki magat. Szerintetek ebbol lehet meg normalis kapcsolat? Ugy erzem elegge kozel kerult es nyitott lennek fele, jovoheten talalkozunk. Beszeljek vele errol? Vagy hagyjam, majd alakulnak a dolgok? Szerintetek komolyam gondolhatja?
2018. szept. 28. 11:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzatenni, hogy mindketten iden vegzunk es 22-24 evesek vagyunk.
2018. szept. 28. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!