Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ertelme igy kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme igy kapcsolatot fenntartani?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Bonyolult kerdes. Es a szituacio is az, nem is tudom lehet e ra normalisan valaszolni. Szoval 6 eve elvaltam. Nem volt gond a kapcsolatunkkal de nem voltam boldog. En akartam. Azota szeretoi statuszban vagyok, immaron a masodikban. Persze az elejen mindig elhittem, hogy majd miattam valik el, aztan megsem. Eddig nem erdekelt. Tokeletesen elvoltam. De 6 hete tortent velem valami. Elkezdett hianyozni iszonyuan a csalad, az, hogy tartozzak vakakihez, valakit varhassak haza, es valaki engem is varjon. Elnezdtunk beszelgetni a barataimmal errol, hogy mi ertelme van a hazassagnak/kapcsolatnak, meddig erdemes benne maradni, hogyan kell jol csinalni?

Tiszta sor, hogy a mostani kapcsolatom nem ilyen. Ez szeretoi. Ami elegge faj. Nem valik el, mert ahogy mondta, legalabb tartozik valakihez. Hat en nem tartozom. Es fogalmam sincs hogyan kellene ezt az egesz kapcsolatosdit jol csinalni. Lehet e meg? 36 eves vagyok..


2018. szept. 29. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Zárd le a mostani kapcsolatot, és kínosan ügyelj a jövődbe, hogy egyetlen házas embert se engedj magadhoz közel. Csak olyat, aki egyedülálló.

Lehet még kapcsolatod, de csak akkor, ha ezt teljesen komolyan eldöntöd magadba és sosem táncolsz vissza, főleg kínálkozó alkalmakkor.. Ha visszatáncolsz akár egyetlen egyszer is, akkor maradsz örökös második helyen.

2018. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetertek az elsovel.

Ezt a kapcsolatot le kell zarnod, most azonnal, csak hasznal teged.

Es igen, csak olyan ferfival ismerkedj, aki teljesen fuggetlen. Meg a valofelben levoket is hanyagold, mert azoknak csak a vigasz kell, hogy meg kellenek mas noknek is.

2018. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!