Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen rossz érzés az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen rossz érzés az, amikor azzal szembesülsz, hogy nem élheted át az intimitást?

Figyelt kérdés

Jelenleg kezelésre járok és a gyógytornász próbálja helyrerakni a problémáimat.

Volt olyan szituáció,amikor úgymond "megsimogatott" természetesen ebben nem volt semmi erotikus inditatás csak a kezeléshez szükséges.

Ennek ellenére nagyon elszomorított a tény,hogy ez nekem mennyire hiányzik az életemből.


2018. szept. 30. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom felfogni, hogy mi a kérdésed.


"Tényleg ilyen rossz érzés?"

Ha neked az, akkor nyilván az. Erre mit kellene válaszolnunk? Ha azt mondom, hogy nem is az, akkor jobb lesz?

2018. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehet tudni miylen jellegű problémád van az egészségeddel?

Baleseted volt talán?

2018. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Igen, elég rossz. Nekem fáj a hátam, de nem merek masszázsra menni, mert félek, hogy elsírom magam, hogy ő az egyetlen ember, aki megérint.
2018. szept. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
vajon miért van külön felhasználód a kérdésre és a válaszra? Hogy felpontozd magad?
2018. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is pont ilyen rossz. Ráadásul nekem a jövőben sem lesz esélyem rá, mert ahhoz túl ronda és alacsony vagyok.
2018. szept. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát így jártatok.
2018. szept. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Néha én is sírok emiatt. Olyanokra is szoktam gondolni, hogy kasztráltatom magam, hogy ne legyenek szexuális vágyaim. De elég sok hátránya van, és az intimitásra akkor is vágyni fogok.
2018. szept. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is ezért nem merek senkivel ölelkezni pl. búcsúzásnál vagy masszázsra elmenni pedig néha fáj a nyakam vállam, attól félek, hogy a fizikai rekcióim egyértelműen árulkodnának róla hogy mennyire vágyom a simogatásra, cirógatásra, érintésre és nagyon szégyellném magamat.

Minden mást megkapok a házasságomban, ezeket nem.

2018. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tényleg ennyire rossz. Én 25 vagyok szűz és már teljesen befásultam és depressziós is vagyok a tartós egyedüllét miatt. Rendszeresen vannak öngyilkos gondolataim, de az életösztön nem engedi megtenni.
2018. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt tudja pótolni egy kutya vagy egy macska. De komolyan!
2018. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!