Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van ilyen bunkónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van ilyen bunkónak lenni?

Figyelt kérdés

Tegnap szüreti bálon voltam. Volt ott egy csapat lány is. Az egyikük régebben tetszett, sajnos nagyon belehabarodtam, de mára ez a jelenség nálam kezd háttérbe szorulni. Szerencsétlenségemre csak a velük szemben lévő asztal volt csak üres, így pont szemeztem a leányzóval. Először cinikusan integettek, végig rajtam röhögtek. Aztán a plátói szerelmem bemutatott... A középső ujját küldte nekem... Jó, akkor spiccesen nem úgy fogtam fel, "úú most vége a világnak", de így utólag rosszul esett....

18/f


2018. szept. 30. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Nők, ne akarjál, várjál tőlük semmit.

Akit lehet megfektetsz közülük és a nőkről ennyit.

2018. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez alapján a pár neveletlen, rosszéletű, romlott lelkű lány alapján nem kell messzemenő következtetéseket levonnod. Talán ők is részegek voltak.

A szerelemedet kissé alaposabban válaszd majd meg.

2018. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!