Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki "csak" szereti a párját, de nem szerelmes belé, és így élnek évek óta boldog kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Persze úgy, hogy emellett a vonzalom működik, de nincs meg az a nagy lángolás. Érdemes így benne maradni egy kapcsolatban, ha egyébként minden rendben van?
2018. okt. 1. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes kitartani. A szerelem és a hűség nem gyengítik, hanem erősítik egymást.
2018. okt. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár év után mindenkinél elmúlik a rózsaszín köd, a nagy lángolás, ez teljesen normális. Egyáltalán nem azt jelenti, hogy bàrmi baj lenne a kapcsolattal. Úgyhogy nyugodtan hidd el, hogy akik régóta együtt vannak, ott ez van.

Sok esetben azt látom, hogy valakinek csak rövid kapcsolatai vannak, maximum két éves. Aztán jön az első olyan, ahol minden rendben, nincsenek viták, békülések és évekig tart. Ők szoktak a làngolas múltával pillogni, hogy hát ő már nem szerelmes ÚGY, ideje kilépni, mert langyos xar és társai. És ők azok, akik életük végéig járnak ágyról ágyra, mert mindig a kapcsolat elejét élvezik csak, ami minden esetben elmúlik.

2018. okt. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mi van, ha ez a lángolás eleinte sincs meg?Mondjuk még csak egy hónapja vagyunk együtt, akár ki is alakulhat. DE kezdem azt érezni, hogy nem tudok igazán szerelmes lenni. Amit életem során eddig szerelemnek éltem meg,vagy teljesen plátói volt,vagy elérhetetlenségből fakadó vonzalom és rajongás (kapcsolaton belül is tud a másik fél úgy viselkedni, hogy ezt az érzést keltse), vagy egyszerű ego játék..Mikor rendben zajlott az ismerkedés, én kezeltem lazán a pasit,amikor pedig ő távolodott el, akkor jöttek nálam a "hatalmas érzések" és szenvedés...Ezeket én nem tartom igaz szerelemnek, csak illúziónak..Sajnos eddig csak olyanok iránt éreztem "szerelmet", akik valamilyen okból kifolyólag reménytelenek voltak emberileg, és valami nagy gond volt a személyiségükkel..Tehát mondhatni kapcsolatra teljességgel alkalmatlanok voltak.
2018. okt. 1. 08:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy lángolás van, hanem sok kis lángolás. De ezek a tüzek jobban melegítenek, mint az első nagy. Az inkább szikrázó volt, ha tovább viszem a hasolnatot. Ezek a kisebbek olyanok, hogy időnként visszafogják magukat, de még akkor is érzed a melegüket, mint a parázsnak. Időnként pedig megint lángolnak, épp amikor azt gondolnám, hogy ki akarnak lobbanni. Pont az benne a szép nekem, hogy a hétköznapok szürkeségében már azt gondolom, eltűnt a tűz, de kicsit megpiszkáljuk a parazsat, rakunk rá, és megint lobog. Csak tényleg rakni kell rá. És figyelni kell, hogy mit. Szemét ne kerüljön bele.

A langyos kapcsolatok nem égnek így, még akkor sem, ha szítod a tüzet. Ott már eleve rosszul készítették el a tűzteret.

2018. okt. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valamiért nem mersz tartós kapcsolatot kialakítani, és ez is nem tudatos döntés nálad, de mégis így van. Lehet, hogy ez már inkább mélylélektani kategória, akkor tudod megoldani, ha jól leásol magadban.
2018. okt. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyszüleim így élnek 61 éve, szüleim 27 éve. Tök rendben


Családot alapítani, normálisan megállapodni nem is lehet máshogy, csak így. Különben néhány év után felrúgnád az egészet gyerekestől-mindenestől egy szerelem kedvéért (ami aztán ugyanúgy el fog múlni egyszer!).

2018. okt. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, bár "extrémebb" változatban - soha nem vonzott, csak jól megvoltunk. Azt hittem, érdemes benne maradni, mert a a szerelem (ha lett volna is) elmúlik, de most hogy vége van sokkal jobb. Szerintem ha nincs kezdeti nagy vonzalom, akkor nem éri meg az egész, akármilyen rendben van minden.
2018. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!