Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van velem mindezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van velem mindezek ellenére? Mit tegyek, hogy ne hagyjon el?

Figyelt kérdés
Szörnyű életszakaszban ismertem meg a páromat, egy rettenetes szakítás után, amin igazából a mai napig nem vagyok túl. Elég rossz emiatt az alap közérzetem is, iszonyúan frusztrált vagyok, folyton kell a megerősítés, gyakran bunkó vagyok és elutasító. El sem tudom képzelni, hogy barátomnak mennyire nehéz lehet velem, körülbelül minden ki tudja váltani nálam az összeomlást, sokáig nem mondom el neki, hogy bánt valami, aztán kitör belőlem, sokszor szóba kerül az ex is. Miért van mindezek ellenére velem? Már bemutatott a családjának is, úgy érzem, komolyan gondolja velem, de csak egy tehernek érzem magamat. Tudom, hogy dolgoznom kell ezen, rengeteg ilyen témájú szakirodalmat olvasok és szakember segítségével is dolgozom magamon, mégis félek, hogy idővel rá fog unni erre. Mit tegyek ez ellen? 24/L
2018. okt. 1. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert kellesz neki és szeret. No meg az orránál kettővel előrébb lát, és látja, hogy ha túl leszel a nehézségen akkor egy jó kis kapcsolat lesz a tiétek.
2018. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
" rengeteg ilyen témájú szakirodalmat olvasok" Na itt kezdödnek a bajok. Hülyeségekkel foglalkozol a párod helyett.
2018. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
İtt inkabb az a kerdes, hogy te miert vagy vele mikor nyilvanvalo, hogy neked nem kene kapcsolatban elned jelenleg, amig mas pasi utan sirankozol.
2018. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!