Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj van velem? Érzéketlen vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van velem? Érzéketlen vagyok?

Figyelt kérdés
Vagy is biztos , de mi ? Addig amig nem tudtam biztosan hogy meg e csal a párom , de éreztem hogy igen ..idegeskedtem . Meg tudtam hogy meg csalt és teljesen nyugodtan kezeltem , meg se renditett . Ha elmesélné hogy milyen volt a szex . Kb semmit se éreznék . De nem csak nála volt igy , ha nem.mindegyiknél. ugy érzem mint ha ez lenne a világ legg termeßzetesebb dolga . És én se értem hogy miért nem érzek fájdalmat vagy valamit . Sokkal dühősebb vagyok ha hazudnak nekem . Pedig a meg csalást kellene rosszabb nak éreznem de semmi . Érzéketlen vagyok ? De nem.hiszem mert szeretem . Mikor elhagynak akkor is csak az fáj hogy aki ott volt , már nincs . De ha le állok rőgtön valakivel , a másik eszembe se jutt. Nem értem . 29f.
2018. okt. 2. 02:21
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Te. Len ni terminator.

Kb...elveszett az iraskepedben az erzelmed, lehet.

2018. okt. 2. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Ugyan minden ember azt mondja, hogy fontos neki az őszinteség, de van akinek tényleg a legfontosabb. Például van aki számára fontosabb az őszinteség mint a szexuális hűség. Ezzel semmi baj nincs.


Az, hogy egyik pillanatról a másikra váltasz, már furcsább. Vagy valójában rossz kapcsolatban voltál, ilyenkor logikus,hogy csak megkönnyebbülsz, hogy otthagy. Az, hogy nem neked kellett szakítanod, az könnyebbség.


Vagy tényleg nem tudsz kötődni senkihez.

2018. okt. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érzelmi síkon totális sivárság vagy...
2018. okt. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!