Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A macskámmal fogok megöregedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A macskámmal fogok megöregedni?

Figyelt kérdés

21 vagyok és egyszerűen nem talál rám a szerelem. Sok pasi próbálkozik,de nekem valahogy senki nem elég jó.

Amikor még az ismerkedés elején vagyunk,már akkor találok valami hibát a másikban;lehet ez külső vagy belső; és feladom az egészet,eltűnök.

Utoljára 18 évesen ért véget a kapcsolatom,már nem voltam szerelmes a srácba(nem is tudom hogy egyáltalám voltam e). Szóval nem tudom mi van velem.

Az egyéb fizikai igényeimet úgy oldom meg,hogy egy szintén magányos srác barátommal,akivel nagyon jóban vagyunk,hetente összefutunk.

Miért lehet ez velem? Egyedül fogok megöregedni,hogy egy srácba sem vagyok képes beleszeretni?



2018. márc. 23. 00:09
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
És légyszi ne írjatok privát ismerkedős üzenetet,mert NEM VÁLASZOLOK RÁ!
2018. márc. 23. 00:09
 2/31 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi, majd jonni fog a megfelelo fiu. Raersz.
2018. márc. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
Mivel a macskák viszonylag rövid ideig élnek, nem hinném, hogy vele fogsz megöregedni :)
2018. márc. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
64%
Már majdnem elkezdtelek sajnálni, aztán kiderül, hogy téged is qr valaki. Ez szánalmas, ha senkid nem lenne, még meg is értenélek, de érzelmek nélkül szexelgetsz valakivel, közben meg várod, hogy érzelmileg megérintsen valaki, aki elvarázsol. Nem érzed gáznak magadat? Le fogsz állni a szexkapcsolatoddal? Érzelmi csecsemők klubja.
2018. márc. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%
Fiatal vagy még a macskás projekthez. Nem fogsz így megöregedni, csak éld az életed, ne görcsölj rá. Ja, és csak annyi, hogy ha ismerkedsz valakivel, akkor ne a hiányosságokra fókuszálj, hanem igyekezz észrevenni minél több jó tulajdonságot a másikban.
2018. márc. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen mentalitással igen. Szerinted te talán tökéletes vagy?
2018. márc. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
Most komolyan 21 évesen kétségbe vagy esve?! Akkor mit szóljanak azok, akik jóval idősebbek és egyedül élnek... Rengeteg ember jóval később találja meg a megfelelő párt. Ha már nyugdíjas lennél és még mindig egyedül lennél, akkor sokkal valószínűbb lenne, hogy igen egyedül, de még akkor sem feltétlen.
2018. márc. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%

Ha várod az igazi szerelmet és közben érzelmek nélkül kurogatsz akkor az sosem fog rád találni.

Ha nem változtatsz akkor jöhet a "B" terv, a macskás verzió.

2018. márc. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
25%
Sztem az, h érzelmek nélkül tudsz szexelni, azt jelzi, h nagyon realista vagy. Magaddal szemben, másokkal szemben. Túl racionális. Vannak álmaid? Hogy képzeled a szerelmet? Mit érzel, mit tudnál adni és mit szeretnél kapni? Vhol sérült a az intimitás, az érzelem adás-kapás nálad. Lehet segítene egy képzett lélekgyógyász (szaknyelven: pszichológus) felkeresése, mert én itt mélyebb okokat érzek.
2018. márc. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
49%
macskás nő leszel, igen
2018. márc. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!