Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ha mindenképp 10 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha mindenképp 10 év korkülönbséggel kellene párt választanotok, fiatalabb vagy idősebb mellett döntenétek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 3. 00:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%
Idősebbet. Bár egyet kell értenem az előttem szólóval, egy 15 éves kölyökkel nem sok mindent tudnék kezdeni :D
2018. okt. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
Esetemben idősebb, egy 17 éves fiúval semmit sem tudnék kezdeni. Én gyereket akarok és megállapodni, ő meg le sem érettségizett még.
2018. okt. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%
Idősebbet. 30 éves vagyok, egy 20 éves, félig még gyerekkel nem sok mindent tudnék kezdeni.
2018. okt. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%
Csakis idosebb. Kellene a francnak tudatlan bugris. :)
2018. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
Idősebb mellett döntenék :)
2018. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%

Hűha.. ez nagyon nehéz kérdés, mivel a harmincas éveimben vagyok és a nálam 10 évvel fiatalabbak nagyon szexik, de még nagyon éretlenek egy párkapcsolatra. A nálam 10 évvel idősebbek már általában komolyabbak és tapasztaltabbak, de már "túl öregek", mármint külsőre nem néznek már ki jól egyáltalán... :/

Szóval attól függ, hogy melyiket választanám, hogy abban a pillanatban inkább a "külsőre" vagy épp a "belsőre" vágynék inkább.

2018. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
40%
Mindenképpen idősebbet érdemes, aki már nem akar a fiatal csajok után szaladni és van élet-tapasztalata is. Szerintem nem a korkülönbség -től függ az, hogy sikeres lesz e a házasság. Én 32 vagyok, a férjem pedig 49. És minden ok, a szex is!
2018. okt. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
68%
Ismerőseim körében van olyan, hogy a nő 33, a fiú pedig 22 éves. Elég érdekes párkapcsolat. A csaj egy olyantól akar gyereket, aki szinte még maga is gyerek. Egy ennyi idős fiú még bulizni akarna....igenám, de a nő nem engedi, mert spórolni kell a házra és a gyerekre.
2018. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!