Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szakítottunk vagyis én szakítottam. De ez szerintem lényegtelen. Még is egész nap csak ő jár a fejemben. 22 éves vagyok jó pár kapcsolaton és lányon túl vagyok. De hasonlót utoljára 15 évesen éreztem akivel elvesztettem. Egyszerűen nincs kedvem barátokkal lenni. Hiába hívnak egész nap itthon vagyok. Próbálok ismerkedni csajozni. De egyszerűen ilyenkor is csak ő jár a fejemben. Még szex közben is azt képzelem hogy vele csinálom. Életembe egy nő után sírtam és ez az első volt. De akárhányszor eszembe jut hogy elvesztettem potyognak a könnyeim.
2018. okt. 4. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, pajtás!
2018. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Gyász?

32/f

2018. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Majd elmúlik nyugi. Kérdés, hogy kivárod és végigszenveded még ezt a pár hetet vagy akár hónapot, vagy felhívod a csajt, hogy mégiscsak szereted.
2018. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a szerelem!
2018. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!