Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondtam a barátomnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondtam a barátomnak hogy még szűz vagyok de ez nem igaz. Most mit csináljak? Észre fogja venni hogy nem vagyok már szűz? 19L

Figyelt kérdés
2018. okt. 4. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Miért mondtad??????
2018. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy észre fogja venni és az is lehet, hogy nem. Azt viszont nem értem, hogy miért kellett hazudni?


Nem leszel attól értékesebb lány, hogy "szűz" vagy, viszont attól, hogy hazudozol és így indítasz egy párkapcsolatot már nem sok jó következtetést lehet levonni rólad.


Ne azon aggódj, hogy észre fogja-e venni, vagy sem, hanem mond el neki, hogy hazudtál és kérj bocsánatot.

2018. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 he84 ***** válasza:
80%
Nem kellett volna hazudnod, így jártál.
2018. okt. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kár volt hazudni! Nekem szűzességem elvesztésénel nem jelentkezett vérzés semmi. Aztán így hogy ki mit hisz az ő dolga. Nekem nem volt problémám belőle pedig tényleg szűz voltam.
2018. okt. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
kicsit nyafizol meg húzódozol... nem fogja észrevenni.
2018. okt. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Legfeljebb ha azt hiszi, hogy menet közben vette el valaki a szüzességed, aztán magyarázkodhatsz, hogy nem csaltad meg.
2018. okt. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

hidd el, ha kicsit is ügyes vagy, nem fogja észrevenni. én sem véreztem, ellenben rohadtul fájt. ennyit te is el tudsz játszani.


aztán meg elfelejted, 19 évesen úgysem ő lesz életed szerelme. a következőnek viszont ne hazudj, tök felesleges.

2018. okt. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebből látszik, hogy mennyire gyerekes vagy még.
2018. okt. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!