Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, miért van rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, miért van rám ilyen hatással?

Figyelt kérdés
Elfogadom, hogy semmit nem akar tőlem de amióta nem beszélek vele egyszerűen minden nap szomorú vagyok már mosolyogni sem tudok, pedig előtte nagyon mosolygós voltam. Nem érzem boldognak magam ugy érzem így fogom leélni az életem ha ez így marad.
2018. okt. 5. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan elutasított vagy nem is tud arról, hogy vonzódsz az irányába?

Van egy gyanúm, hogy csak képzelegtél róla, amit nem lehet viszonozni.

2018. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán tudja, hogy te így érzel?
2018. okt. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ebben a helyzetben vagyok én is.Tudom,hogy soha nem fog nyitni felém,mert nem teheti.Házasságban él

Nehéz elfogadni,de idővel majd talán könnyebb lesz

Nő vagy férfi vagy?

2018. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kedvem is mióta elment a mélybe süllyedt. Eddig se voltam valami életvidám, hát még ezután képzelheted hogyan is érzem magam.
2018. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben is írhatnál, mert így elég nehéz tanácsot adni.
2018. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!