Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen nőknek van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nőknek van valami mentális betegségük vagy miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Lehet hogy ti is belefutottatok már ebbe a típusba: ha ráírsz mindig gyorsan és sokat válaszol, lehet vele beszélgetni, ha flörtölni próbálsz abba is belemegy, ha randira hívod, örömmel mond igent stb


DE mindig neked kell kezdeményezned a beszélgetést, a flörtöt, a randit, a csókot, magától semmit nem csinál. Ha egyszer azután hogy eddig mindig te kerested, két hétig nem teszed meg ő se fog.


Az ilyeneknek mi bajuk van? Ha nem érdeklem miért nem mondja meg és miért beszélget velem, miért mond igent a randira, stb, miért nem mondja meg, hogy bocsi nem?

Ha meg érdeklem akkor miért van az hogy semmit, de abszolút semmit nem kezdeményez? Nyilván nem azt várom hogy ő szedjen fel vagy ilyesmi, de valamit hozzátehetne.


2018. okt. 6. 14:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
23%

en lany vagyok, 26 eves es ugyanezt csinalom, mint a lanyok akikkel te eddig osszefutottal



- nem surgos szamomra

- massal is randizgatok

- szerelmes masba

- nem erdekel az illeto


ezeket olvastam a valaszokban

egyik SEM IGAZ



most peldaul van egy ferfi az eletemben, aki igenis surgos nekem, szeretnek vele lenni, talalkozni, szexelni stb. legjobb lenne ma este DE NEM IROK neki ha torik, ha szakad....

miert? mert ha megtennem needynek tunok, ami semmilyen esetben sem jo, foleg egy lanynal

a ferfinek kell irnia, akkor tudom hogy fontos vagyok neki

ha nem ir, varja hogy en irjak, az annyit jelent nem erdeklem elegge

2018. okt. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezer oka lehet, pl bizonytalan, talonban tart, játszmázik (mint a #11es válaszoló), akarja is, meg nem is, stb.


De nem az ok a lényeg. Ha észre veszed, hogy nem érdeklődik irántad, nem kölcsönös, hanem egyoldalú, nem őszinte, hanem sakkozgat, akkor ne erőltesd, lesz majd más aki komolyabban áll hozzá.

2018. okt. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
17%
Ez nem betegség, egyszerűen megszokták, hogy monopolhelyzetben vannak, és bármi elvárásuk is legyen, a pasas majd a lábát töri hogy teljesítse. Túlságosan elkényelmesedtek, egy keresztbe-szalmát nem tennének a saját kapcsolatukért.
2018. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%

Kicsit sajnos én is ilyen vagyok, vagyis inkább voltam. Kezdetekben szerintem még általánosnak mondható, hogy a férfi keresi a nőt, szóval én is mindig tűkön ültem, hogy írjon nekem a mostani párom, és volt, hogyha nem írt, akkor még sértve is éreztem magam. Aztán egyszer mikor szintén vártam, hogy keressen és aggódtam, hogy mi van, ha nem fog, rájöttem, hogy ennyi erővel én is írhatnék neki, és akkor meg van oldva. Onnantól nagyon figyeltem rá, hogy érezze, hogy én is keresem, nekem is fontos ő.


De valamilyen szinten sajnos kicsit a mai napig olyan vagyok, hogy nem szeretek a kapcsolaton belül sem kezdeményezni, amit már szóvá is tett. És az az igazság, hogy erre az egyetlen magyarázatom az önbizalomhiány. Az, hogy egy kis hang azt mondja a fejemben, hogy lehet, hogy nem is kíváncsi rám most, inkább ne zavarjam. Nem tudom miért van ez, próbálok még fejlődni etéren.


Szóval szerintem az okok az önbizalomhiány vagy a büszkeség lehetnek (vagyis hogy direkt elvárja, hogyha te vagy a férfi, akkor te fuss utána, szerezd meg őt, de ő meg a kisujját sem mozdítja).

2018. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
Én csináltam ilyesmit régebben, nem csak férfiakkal, hanem a barátaimmal is. Ahogy az előző válaszoló írta, önbizalomhiány volt az oka. Szabályosan rettegtem attól, hogy ha folyton írok a pasinak (ugyanígy a barátaimnak), kérdezgetek tőle, akkor idegesítem majd, rosszkor zavarom, azt fogja gondolni, hogy rá akarok akaszkodni, olyat kérdezek, amit nem kellett volna stb. Szó nem volt arról, hogy nem érdekelt volna vagy másokkal is levelezgettem volna mellette, tűkön ülve vártam minden üzenetét és mindig azonnal válaszoltam neki. Ha egyszer valamiért nem írt, akkor totál depressziós voltam, mert azt gondoltam, hogy valami rosszat mondtam, megsértettem és csak rontok a helyzeten, ha mit sem sejtve ráírok, hogy "mi újság?", mert lehet, hogy azt várja, hogy bocsánatot kérjek. Persze ő is azt gondolta, hogy nem érdekel engem eléggé vagy hogy másokkal levelezgetek, ki is dobott, nem hibáztatom, végül is jogosan érzett így a passzivitásom miatt, dehát a hibáiból tanul az ember :)
2018. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%

Ne haragudj, de nem lelépni kell szó nélkül, hanem megindokolni, hogy miért nem keresed többet stb. Elmondani mireneheztelsz, mit tartasz heltelennek. Valahogy segíteni kell építeni a kapcsolatot.

Én is csináltam ilyet,mint azt már felettem is írták, tényleg igaz az önbizalomhiányomból eredően. Nem szándékosan. Akaratlanul. Sohanem tudtam rávenni magam, hogy én kezdeményezzek, még akkor sem mikor már jól ismertük egymást... A negatív gondolatok ugrottak az én fejembe is. Sőt, sokszor van olyan még a mai napig is, amikor ismerkedünk, nem tartom magamat sem külsőleg sem belsőleg a másikhoz valónak. Kategóriákkal lejjebbre rakom be magam. Mondhatjuk,hogy betegség miatt is csinálhatják ezt a nők, nem csak taktikából. Nekem eszembe sem jutott ilyennel taktikázzak.

2018. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
* mire neheztelsz, mit tartassz helytelennek
2018. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
16 az nem lelépés szó nélkül hogy mindig én kerestem, aztán egyszer csak már nem, hisz ő is kereshetett volna ha hiányzom neki.
2018. okt. 7. 00:19
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a #16-os úgy értette a "szó nélkül lelépést", hogy megkérdezhetted volna, hogy ő miért nem keres soha, mert neked is jól esne, ha látnád, hogy ő is érdeklődik irántad. Talán ettől észbe kapott volna az illető. De megértem, hogy nem volt már hozzá türelmed.

Én is csináltam már ilyet, nálam mindig az volt az oka, hogy nem érdekelt eléggé a srác. Mondjuk én ilyen esetekben sosem mondtam igent találkozóra és a flörtölős próbálkozásokat is hárítottam.

2018. okt. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!