Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Döbrösi Laura egy tipikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döbrösi Laura egy tipikus magyar álomnő? Olyan fajta akiről a legtöbb férfi álmodozik?

Figyelt kérdés

[link]

Biztos sokan ismeritek valamelyik sorozatból. Oké, tudom, jelenleg most le kellett vágatnia a haját egy szerep miatt, haj nélkül elég zorall a külseje, de ettől most tekintsünk el. Egy-két év múlva újra visszanő rendes női hajméretre.

Szóval, ő lenne az a tipikus álomnő, amilyenre a legtöbb pasi vágyik? Vékony is, fiatal is, szép is, picike is, alacsony nagyon, ugye a legtöbb pasit zavar ha egy nő magas. Egy alacsony nő mellett nem jönnek elő annyira a komplexusaik.

Ilyen lenne az a fajta nő, akiről itt oly sokan álmodoznak? Ő lenne a magyar nőideál?


2018. okt. 6. 18:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A Félvilágban ő a kis szolgálólány például.Színésznő.
2018. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Direkt nem kattintok a linkre mert halvány lila gőzöm sincs hogy ki ez és nem egy gyk kérdésből akarom megismerni. Ha olyan nagy szám lenne már hallottam volna róla vagy láttam volna valahol.
2018. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
Azért arra kíváncsi lennék, hogy azok az mgtowincelpua szűzagglegények, akik az anyukájuk pincéjéből átlagosozzák, tizenkettő egy tucatozzák, nem nagy számozzák ezt a lányt, azok úgy egyébként a való életben mit használnak nő helyett, és azt hol kukázzák.
2018. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem randa
2018. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%
Szamomra nem igy nez ki az alomno. Nem csunya, de semmi extra.
2018. okt. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
20%
Hát nem szép az biztos.
2018. okt. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
39%

13


Én meg azt nem értem ennyi erővel, hogy mégis mit tartasz különlegesnek benne?


Pont ezt írom, hogy rengeteg lány ha kimész az utcára, ugyanígy néz ki. Mások írták a művészetis, bölcsész vonal tipikus lány figuráit. Mi nem tetszik ezen?


Te hol jársz, barlangban, vagy mi?

nem azt mondtam, hogy ronda, de nem is álomnő kategória. - Számomra pl, ezt is hozzátettem,bár eddig már nem jutottál el, amit a szubjetktív véleményformálásról írtam. Neked tetszik, vettük, másoknak meg nem különleges.

2018. okt. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
81%

Persze...

átlagos/tucatszürke/semmi extra/abuszmegállóbannapontalátokilyencsajokat. :D

Kíváncsi lennék, hogy nektek milyen barátnőtök van. De az is lehet, hogy itt minden kommentelő egy +185-ös, sportos alkatú, barna tónusú, latinos jóképű, nagyfarkú cégvezető pasi. Ki tudja... :D

Szerintem elképesztően szép és bőven átlag feletti magyar viszonylatban is.

Ilyen kaliberű pici, filigrán, érzéki csajokat szoktam látni a pasijuk mellett egy-egy AMG Merciben meg Porsche-ben. És ők még csak nem is ismert színészek.

Nálam a szürke átlag kb. itt kezdődik valahol:

[link]

Hol van ez a csaj ehhez a Döbrösi Laurához képest...?

[link]

(Mondjuk amit belinkeltél a kérdésben, nem éppen a legelőnyösebb kép róla.)

2018. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel a külseje, mellesleg azzal szerintem semmi baj, jobban zavar, hogy eléggé középszerű, mint színész. Ehhez képest, jó magyar szokás szerint, minden fontosabb szerepet ő kap, egy időben a csapból is ő folyt, és szerintem ez eztán is így lesz. Ezt csinálták anno Oroszlán Szonjával, meg Kovács Patríciával - kinéznek valami bigét, és utána orrba-szájba nyoomatják, miközben kicsi a piac, sok a színész, és az emberek másokra is kíváncsiak lennánek.
2020. aug. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19!


Döbrösi Laura jó csaj! Számomra ő a végzet asszonya! Egyetértek a kérdést kiírójával: ez a lány tényleg a magyarok többségének egy ideális szexuális célpont.


Arra is szeretnék reagálni, amikor azt mondod, hogy döbrösi Laura a csapból is folyik és más tehetséges színésznők elől veszi el a helyet.

Erre csak azt mondom, hogy járj színházba! Tele vannak tehetséges színésznőkkel. Kapják a lehetőséget.

2022. júl. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!