Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most komolyan meg kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most komolyan meg kellett neki jegyezni?

Figyelt kérdés

Nem egy csinibb pizsiben aludtam és megjegyezte hogy mi ez és röhögött.


Ha már nem vagy elég szexi nem is kellesz? Valóban a kinézet számítana?



2018. okt. 7. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%

Nem tudom miért műveli ezt, de az összes ismerősömnek tetszett, ahogy én álomittasan keltem:D

Szerintem csak húzza a fejed, mert tudja, hogy hiú vagy:D

2018. okt. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért alszol pizsamában?
2018. okt. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez gyerekes. Nem fogsz az év 365 napján csikpe fehérneműben aludni, ez teljesen normális.
2018. okt. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Hány évesek vagytok? Ez gyerekes viselkedés mindkét oldalról.
2018. okt. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

Őszinte, ne vedd fel :)


Én is kiakadtam amugy párom pizsamájától, pedig full szerelmes voltan belé, én nem mertem mondani, a te párod lazább


(Ugy öltözött fel mint a régi filmekben, csíkos galléros ing, csíkos hosszu alsó, trottyos papucs, miközben amugy egy szépfiú volt.)

2018. okt. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
Énis kiakadtam volna, mármint a srác helyében. Nem azért, hogy milyen pizsama, hanem hogy pizsama. Ki alszik manapság pizsamában ? Ha mellém pizsamában feküdnének be akkor kezdenék csomagolni, mert úgy érezném valami baj van... :D
2018. okt. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Pfff... Én mindig pamut pizsamában alszok, egyszerű vagy mintás. Ez kényelmes, ezt szeretem. Máshogyan nem is tudnék aludni, szóval pont leszrnám, hogy a másiknak mi róla a véleménye.
2018. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
23, 30
2018. okt. 7. 09:43
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Én a köztes megoldás híve vagyok. Számomra ez a selyem pizsama. Egyszerű, kényelmes és egyben szexis is. Páromnak bejönnek, ha meg akciót akar akkor úgy is kihámoz belőle :)
2018. okt. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Lehet nem rosszindulatúan nevetett, hanem mert tényleg viccesnk találta.
2018. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!