Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nagy gond hogy a barátaimmal is akarok lenni nem csak vele?

Figyelt kérdés
A gond az hogy elsősorban 7napbol 6ot dolgozok, és azaz 1 ami szabad azt teljesen velem akarja tölteni, de en a barátaimmal is szeretnék találkozni, hogy lehet megtalalni az egyensúlyt?
2018. máj. 10. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Hát..márpedig jogos, hogy a párod veled is szeretne lenni, ha egész héten nem vagytok együtt. Bár fura nekem ez az egész, heti 1-szer találkoztok csak? Mert ha pl munka után minden este együtt vagytok, akkor ennek nem kéne gondot okoznia. Egyébként meg oszd el azt az 1 szabad napot: pl. délután 3-ig a barátaiddal vagy, utána meg a pároddal. Ennyi.
2018. máj. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Havert ugyanígy tartja sakkban a felesége... hét közben meló, hétvégén meg nem engedi el az asszony sehová. Jó ők már egy szinttel feljebb vannak, mint te , mert ők már házasok ti meg csak jártok, de akkor is ez a kényszeres nem engedem sehová a barátaival ez mániákus női baromság. Havert ismerem 30 éve meg ő is engem erre ott a felesége, akit ismer 5 éve, de ő irányítja havert . Na mindegy mondjuk az asszonya tudja, hogy nagy kópé vagyok nagy csajozó gép és nincs is állandó kapcsolatom és előtte haverral szúrtuk az egész várost, de haver már nem csalja meg az asszonyát, de az asszony még is félti...
2018. máj. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Attól függ, alapvetően mennyit találkoztok hétközben. Ha hétköznap sem futtok össze 1-2 órára vagy nem együtt laktok, akkor megértem, hogy nem nagyon örül neki, hogy még az a heti egy nap is heti zéró vagy fél, mert te mindenképpen haverozni is akarsz minden áldott héten. Már bocsi, de ez így nem egy kapcsolat.

(persze más kérdés, ha havi-2havi egy ilyen alkalomért nyávog).

2018. máj. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem gond. Én úgy gondolom, hogy egy bizonyos kor felett kialakul egy fontossági sorrend. Nekem is vannak barátaim és tizenéve feleségem. Ha választhatok, hogy kivel töltsem el azt a heti 2 napot ami szabad, akkor nyilván a feleségemet választom, hiszen ő a családom. Ez nem azt jelenti, hogy nem találkozom a barátokkal, de ha heti 1 napom szabad és mindenáron el akarok menni, akkor elmegyünk együtt a feleségemmel és a barátokkal valamerre.

De én már 34 vagyok, volt időm haverozni és bulizni elég, nem létkérdés hogy bandázzak minden héten.

2018. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A probléma ott kezdődik, hogy van egy gyereke aki ugye nem az enyém jó fej gyerek csak sokszor hisztis, sírós, és kibírhatatlan (4eves), most próbál bevallalni még ezek mellé egy fosulit (munka mellett), otthon az anyja semmiben nem támogatja, sokszor durván megserti, az apja ahogy észrevettem csak hozza haza a pénzt nemetorszagbol amúgy levan szarva, az anyja a főnök otthon, legrosszabb hogy ezt a nőt nagyon konzervatív, maradi módon nevelték, sose mehetett sehova, mindenbe beleszoltak, korán feküdjön le stb, meg ittvagyok én aki folyamatos muszakba dolgozik, illetve azt csinálok szó szerint amit akarok, ha ugyvan szabadnapomon iszok, ha nem akkor is sokáig fennvagyok, ha ugyvan későn kelek stb, persze ezt nem azt jelenti hogy otthon a szokásos kötelező köröket nem futnam le..... Barátaimat jobb ha úgymond nem ismeri meg igazán, mert nos elég sokat szívnak és isznak 😁😁😁(én nem), és a neveltetesbol adodoan ebből probléma lehet😑volt már valaki ilyen szituban?!
2018. máj. 14. 04:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Neked is lett párod? Ha jól emlékszem még egyedülállóként írtál ide! :)
2018. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak nem ismersz? 😊
2018. máj. 15. 23:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Klassz, hogy van egy normálisan gondolkodó, értelmes barátnőd, de te mégis az agyhalott, szívós-piálós haverjaiddal akarsz lógni, tőle külön. Eleve azt sem akarod, hogy megtudja kikkel lógsz - ezt nem is csodálom, hisz én is szégyelleném őket. (Tudod: "embert barátjáról" - az, hogy ilyen alakokkal lógsz, a te igénytelenséged tükrözi.) Te a szellemi színvonaladat tekintve teljesen alkalmatlan vagy egy értelmes párkapcsolatra, el sem tudom képzelni, miért van veled egy ilyen értelmes lány.

Keress inkább egy kondizós plázacicát borsó aggyal, az való neked.

2018. máj. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!