Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarok sokasága miért hisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarok sokasága miért hisz még mindig a nemi sztereotipiákban, miért sírják vissza a hagyományos felállást?

Figyelt kérdés

[link]


Ez azért elég szomorú, hogy nálunk nyugatabbra mennyivel normálisabban gondolkoznak. Itt még mindig ott tartunk, hogy a férfinek kell aktívabbnak a nőknek passzívabbaknak lenniük.


2018. okt. 8. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Szia troll! :)
2018. okt. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Én bizony visszasírom a felállást...
2018. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Megfájdult a fejem, most inkább nem olvasom el.
2018. okt. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Ez nagyon kiabrandito. Szerencsere a kozveylen kornuezetem nem ilyen.
2018. okt. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Igaz, 77% gondolja úgy, hogy egy férfi is sírhat. De ez nem azt jelenti, hogy 0-24, heti 7 nap.

Takarodjá' má!

2018. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Én aztán nem sírom vissza a régi felállást. :-)

De hogy engem már megint nem kérdeztek meg...


Mondjuk a statisztikát nem tudom, honnan vették, de ezen az oldalon pl. anyuci elkényeztetett fiacskái szoktak ezen siránkozni, és tökmindegy, hogy eltartott anyuci pici fiacskájáról van szó, vagy olyanról, aki dolgozik, de anyuci kinyalta a család fenekét, és ebben nőtt fel. A szüleimnél pl. nincs ilyen szerepesdi, anyám maradt otthon velünk, de csak azért, mert akkoriban ez volt a szokás, és akkor is így lett volna, ha nem ez lett volna, mert apám keresett többet, más szakmájuk van, máshoz értenek, és apám szakterületén többet fizetnek, annak ellenére, hogy anyám szakterülete is fontos, csak az nincs annyira megbecsülve anyagilag, de hivatása. Ez van. Egyébként meg otthon közösen viszik a háztartást, és mindig is így volt, mindketten főznek, mindketten takarítanak, apám sem csak besegít. Mi öcsémmel ebben nőttünk fel és nekünk meg ez vált természetessé, öcsém is ezt a mintát viszi tovább.

2018. okt. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
a férfiak sírják vissza.
2018. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

“ a férfinek kell aktívabbnak a nőknek passzívabbaknak lenniük.”


Nem ebben áll a probléma, hanem abban, hogy sok a hímsoviniszta az országban.

2018. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Pumukli alfahím ***** válasza:
3%
Akinek nem tetszik,elmehet nyugatra. Ja,hogy ottan dolgozni kell.
2018. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
#9 Miért, itthon nem kell?
2018. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!