Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lenne jobb, ha visszatérne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne jobb, ha visszatérne teljesen a hagyományos családmodell?

Figyelt kérdés

Férfiként, ha a munka és a házimunka között kéne választanom, akkor egész biztos, hogy az előbbit választanám. Nőktöl kérdezném miért jó nektek az, hogy ti is dolgozhattok? Nem lenne jobb otthon lenni szép tiszta lakással és meleg étellel várni a párotokat?

Nem is beszélve arról, hogy több lenne a bérünk, hogyha nem lenne ez a karrier éhségetek. Mindakét félnek sokkal jobb lenne és egészségesebbek lennének az életkörülmények. Egy gyereknek is sokkal jobb lenne, ha egész nap vele lenne az anyja.

Csakhát elég el...ott országban élünk ahol kevés a fizetés és nekem itt csak egy álomkép marad ez és nekem is takaritanom, főzni kell az asszonnyal együtt.

Olyan életkörülményeket kéne megteremteni, hogy egy férfi még egy minimálbérből is megtudjon élni, de egy komplett csaladot is eltudjon tartani. Ehez a nőknek is bekéne látniuk azt, hogy nem karrierre és továbbtanulásra teremtődtek, hanem az igazi nőiességre, gyengédségre, anyaságra, férfi támogatójára.


2018. ápr. 12. 08:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
99%

Azon jót nevettem, hogy ha a nok nem dolgoznának akkor a férfiak bére több lenne. Ja nem. Egyébként még mindig többet keres egy férfi mint egy nő ugyan abban a posztban. Másrészt ha a férfi megunja a nőt és elválik akkor ugyan úgy mehet dolgozni.


Minden mondatod vérzik. Szerinted a nőknek kb rabszolgának kéne lennie, mig a férfi éli világát.

2018. ápr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%

Beleértve azt is, hogy szex csak házasság van, és válás nem létezik?

Vagy a teremtés koronái továbbra is fenntartják a jogot, hogy ott hagyják a gyerekeik anyját 20 ezer gyerektartással, és futnak felcsinálni a következő puncit?

2018. ápr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%
Draga, nem azert tanultam, hogy htb legyek es mas penzere legyek utalva.
2018. ápr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Ezt a feminista hülyeséget feljsd már el, hogy a férfiak többet keresnek ugyanazért a pozicioért. Miert nem jelented fel azt a céget?
2018. ápr. 12. 09:09
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Amiért a nők fellázadtak a rendszer ellen az abban keresendő, hogy az élete a házasságon múlik. Ha jó férjet talál, akkor rendezett anyagi körülmények közt él, egy rendes férfi mellett.

De mi van ha nem ismeri ki a férfit rendesen? Kiderül hogy a pénzt elveri kocsmába vagy prostira?

Esetleg a férfi lusta mint a bűn és egy szép napon nem hogy nem keres de nincs is gondja rá hogy új helyet keressen, mert "stresszes". Akkor éhan halnak kölköstűl. Arról nem is szólva, hogy a lányok "szavatossági ideje" megint 20 köré csúszna. Ha nem egy vagyonos családba születsz, akkor a leánygyermeket bizonyos kor után le kell passzolni, ki kell háziasítani, mert anyagi teher. És ha nem kapós akkor megteszi az első jöttment is.


De akkor még nem is említettük, hogy mi van akkor, ha megromlik a viszony két fél között? Nem válhatsz el ha csal az asszony, vagy leharapja a fejed minden munka után, mert nem tudna megélni nélküled. Még a mai világba is anyagi csőd egy minimál keresetesnek a válás.


Szóval ez a rendszer plusz teher lenne egy férfinak is hiszen a család sikere egyedül csak rajta múlna. És 1x választhatsz társat utána eszed egész életedbe ami főztél!

2018. ápr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Nőként ha munka és házimunka között kellene választanom, én is a munkára teszem a voksom.
2018. ápr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
10%
Nem is értelek. Dolgozzanak csak a nők is, tartsák el magukat, tartsák el a gyerekeiket, ha már megszülték. A férfiaknak bőven elég, hogy meg lehet őket dugni és tovább állni. Miért akarsz te egy nőt, gyereket eltartani? Tartsa csak el magát, gyerekét a nő. El tudom én egyedül is szórakozni a megkeresett pénzem.
2018. ápr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem tilos. Ha neked ez az álmod, akkor élj így! Biztos találsz olyan nőt, aki nem akar dolgozni, és még érettségije sincs.
2018. ápr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se az anyjának és a gyereknek nem válik hasznára, ha a hét minden napján egész nap együtt vannak.
2018. ápr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%

Engem nem elégít ki a háztartás vezetése önmagában, többre vágyom, szeretek dolgozni, szeretem, hogy anyagilag nem vagyok egy másik ember kiszolgáltatottja, nincs az, hogy férjhez kell mennem, ha nem akarok az utcára kerülni, egyébként meg mérnök vagyok, szeretem, amit tanultam, szeretnék még többet fejlődni benne, nekem ez így jó. Jelenleg ellátom egyedül a saját háztartásomat, nincs párom, mellette dolgozom főállásban és mellékállásban, sportolok naponta, nekem ez így jó, én így jól érzem magam. Nem lenne elég csak otthon lenni, köszönöm.

Mellesleg az apai nagyanyám nem kapott nyugdíjat, mert a háború miatt rákényszerült arra, hogy otthon maradjon háztartást vezetni. Szegények voltak, apám úgy nőtt fel, hogy mindent meg kellett enni, ami volt, akár a száraz kenyérhéjat is, ha csak az volt. Nem volt az olyan jó. Persze gazdagéknál lehet, hogy más a helyzet, csak a többség nem gazdagékból áll.

2018. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!