Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán én látom rosszul? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán én látom rosszul? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A barátommal voltak nehéz időszakaink és a nyári szakításunk után találkozgatott valakivel. Azt mondta, felvitte a lányt, de nem volt semmi köztük.

Azóta összejöttünk, de tegnap találkozott ezzel a lánnyal, mert a lány a barátom cicájának akart adni használaton kívüli cicajátékokat.Semleges helyen találkoztak állítólag, de megkérdezte, hogy hat előtt tudunk-e beszélni, mert aztán indulnia kell a találkozóra. És én visszakérdeztem, hogy mi akadálya van annak, hogy ha max. két óra múlva hazér, utána beszéljünk telefonon. Mire ő: nem biztos, hogy hazaér még kilencre se.(Hazaérne, attól függ mennyi időt akarnak együtt tölteni) Kurtán furcsán írta az üzenetet, mire én azt írtam, vissza, hogy ezek szerint nem csak cicajátékokat kap. És ha így van, jó szórakozást, nem kell többé velem kínlódjon.

Ő nem védekezett vagy szólt, hogy beszélhetünk előbb is, vagy bármi, amivel érezhetném, hogy fontos vagyok neki- ezen a napon pláne, mert elég nagy traumák értek, amiről be is számoltam neki.

Azt írta vissza: legyen így. Szia!

Miért érzem úgy, hogy ez a kapcsolat folytatódni akart, és palira lettem véve? Nem érzem miért tette ezt, mikor egy hónapja kibékültünk és megállapítottuk, hogy úgysem megy egymás nélkül.

???

Ti mit gondoltok?



2018. okt. 9. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Jól érzed. Palira vettek. Szerintem alap, hogy ha újra akarjátok kezdeni, akkor nem találkozgat azzal a lánnyal, akivel a szakítás alatt randizgatott. Ez alapvető tisztelet lenne a másik felé, hogy nem akar direkt megbántani ilyennel. Meg semmi oka nem volt, hogy találkozzanak. Mert ha pl. osztálytársak, akkor nyilván nem lehet elkerülni. De ilyen hülye ürügyet kitalálni . . .
2018. okt. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
72%
"Es ha igy van, nem kell tobbe velem kinlodjon." Erre en se irtam volna mast. Ez egy szimpla passziv agressziv stilusu buntudatkeltes, ahelyett, h rakerdeztel volna nyiltan, h miert marad ilyen sokaig? Egyebkent benne van a pakliban, h megcsal, ahogy nezem nem tul fenyes a dolog koztetek, raadasul ezek a felmelegitett kapcsolatok se mukodnek sokaig. Ez a se veled se nelkuled dolog huzhato meg halaszthato, de inkabb olyat kene keresni akivel csak a veled dolog jatszik
2018. okt. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom ;(
2018. okt. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Cicajáték...

Ő a lánnyal eljátszogatna néha, de valószínű, hogy ennyi, és azért nem dob ki, mert kell egy biztos pont.

A helyedben úgy kivágnám, hogy a lába nem éri a földet.

2018. okt. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

>Miért érzem úgy, hogy ez a kapcsolat folytatódni akart, és palira lettem véve?


Azért, mert könnyebb a másikat hibáztatni, mint belegondolni, hogy mennyire rosszul kezeltétek mindketten a helyzetet. Ő azzal, hogy nem volt egyenes veled (ha megdugta a csajt, ha nem, tökmindegy), te meg a passzív agresszív viselkedéseddel.

2018. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4-nek. Gyakorlatilag kivágtam. Nekem is az jött le, hogy közölte, megy a másikhoz. kiprovokálta azt is, hogy én dobjam úgymond féltékenységből.

Méghogy "legyen így!" Így akarta, hogy legyen... Ezt nem néztem volna ki belőle.

2018. okt. 9. 13:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Találkozik az exével: miért? nem tud a macskájának venni pár kütyüt? Ha valakivel szakítok akkor azzal minden kapcsolatot megszakítottam. Nem hiszek abban hogy maradhat jó kapcsolat az exek között szex nélkül. Ahányszor találkoztam ex nőimmel annak mindig dugás lett a vége.


Ne keresd miután találkoztak:

persze én sem örülnék neki ha nővel randizok és épp az aktuális csajom rámcsörög. Azért mondta mert nem tudja meddig tart a randi és mi lesz a vége. Ha épp dugja a nőt amikor keresed az nagyon zavaró tud lenni.


Igen, jól érzed, át lettél verve. Addig mindig át leszel amíg te futsz utána.

2018. okt. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ok, nem tudom, hogy mi volt a hatterben, miert talalkoztak es mit muveltek, csak azt tudom, hogy ha artatlan lennek, es valaki ilyesmivel megvadol, akkor en is csak mennek.

Ha nem bizik bennem, akkor nincs mirol beszelnunk.

De ez csak az egyik fele a dolognak.


A feltekenykedes, "hiszti" sose tesz jot egy kapcsolatnak, szoval okosabban kellett volna eljarnod, mert igy gyakorlatilag te adtad neki az indokot, hogy lepjen.


Es a harmadik gondolatom meg az, ha valaki gyava ahhoz, hogy szakitson, es igy akarja kiprovokalni, akkor "bosszubol" csak azert is benne maradnek a kapcsolatban. Ha szakitani akar, akkor legyen eleg tokos hozza.

2018. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8-nak: értem a logikád, de ez atalálkozó már le volt fixálva és meg volt mondva nekem, hogy hatig beszélhetünk, mert utána dolga van egy másik csajjal. ÉS 3 óra nem elég neki, hogy átvegye az ajándékokat és menjen isten hírével? Többet akart ő ennél, és ettől bárkinek felmegy a pumpa az agyában. Oké, behisztiztem, de ezek szerint joggal. És igen, miért nem szakít egyszerűen? Mert nem volt elég neki a szex és meg akart tartani mindkettőnket.

A féltékenykedésről meg annyit, hogy másfél évig gyötört a gyanakvásával, gyanusítgatásával, nekem is pont ilyen sz-r volt. Ettől kezdett megromlani a kapcsolat.

2018. okt. 9. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!