Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor együtt vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor együtt vagyunk, vagy mi van?

Figyelt kérdés

Elèg hülye kèrdès, de megpróbálom elmagyarázni. A törtènet a következő: Talán május vègèn pár napra elmentem maszekban dolgozni egy másik városban, ès ott az egyik fèrfi munkatársammal már első este összekavarodtam. Nem törtènt semmi olyan, csak csókolóztunk, ès nem is próbálkozott megfektetni. Aztán július elejèn visszamentem ismèt egy hètre, ès amíg itthon voltam akkor is mindig írt, hívott, beszèltünk. Amíg lent voltam ismèt összeakadtunk, ès azóta is beszèlünk szerencsère, amikor pedig haza jön, akkor szoktunk találkozni, csak elèg ritkán jár haza, meg hát nem is èppen a közelben lakik. Nos, legutóbb mikor felhívott akkor mondta, hogy ha jön haza legközelebb, akkor menjek vele, mert be akar mutatni a testvèreinek ès az egyèb családtagjainak.

Egyèbkènt tervezi azt a közeljövőben, hogy felköltözik ebbe a városba, ahol lakom, ès közelebb vállal munkát, csak jelenleg ez van neki.

Szerintetek akkor most úgy veszi, hogy együtt vagyunk? Vagy mi a vèlemènyetek erről?

/L


2018. okt. 10. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Én legutóbb azt olvastam itt gyk-n, hogy a felnőtt emberek már nem szokták úgy kimondani, mint a tinik, hogy "na most akkor járnál velem?"

Szerintem érzi rajtad hogy vonzódsz hozzá és szerintem igen, úgy kezeli, hogy ti együtt vagytok.

Ennyire zavar téged, akkor mond meg neki, hogy el van tévedve. Vagy ha járni akarsz vele, akkor tisztázd le, hogy persze, szívesen lennék a barátnőd.

2018. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Termèszetesen nem zavar, nagyon bejön, ès tènyleg úgy èrzem, hogy hozzám illik.
2018. okt. 10. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Akkor hajrá, mi a kérdés a továbbiakban? :)
2018. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2018. okt. 11. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!