Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » úgy érzem, hogy nekem küldetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úgy érzem, hogy nekem küldetésem van, mégpedig azokat a lányokat, akik elk*rvultak, vagy tönkretesznek férfiakat, meg kell büntetnem. Ez jó?

Figyelt kérdés
meg kell őket aláznom, megtörnöm a lelküket és testüket! baj?
2010. jún. 23. 23:49
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
És testileg hogy akarod alázni őket? Mondjuk szex közben váratlanul betolod nekik szárazon análba? :D
2010. jún. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
neked szerintem pszchiáterhez kellene menned.
2010. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
31%

néha én is így érzem és csatlakoznék:D pedig lány vagyok :D 3,5éve van barátom, barátnőim folyton azért csesztettek h milyen égő vagyok h ennyi idő után lekötömmagam,meg pasik jönnek mennek,bnő meg örök ez a duma pf... meg osztkiren bele akartak rángatni h én is pasizzak (holott nekik is volt barátjuk) de nem mentem bele,megint kilettem beszélve...akkor elmegyünk bulizni 2en,tuti rányomul vmi kis rib@nc,úgy hogy ott vagyok!! a pofám leszakad...a barátom is már úgy beoltja őket :D emiatt kerültünk már bunyóba is h nem kellett a bartátomnak csaj...komolyan hihetetlne egyesek mit megnem engednek maguknak..jah meg megakart tapizni 2cigó buszon...mondom mi a f@szt képzelsz??? takarodjál már!! azt ilyet szol h én mekkora kis szűzqrva vagyok mert hogy múltkor a csaj hagyta h megfogjaa seggét! nah mondom geratula a csanak is meg neked is!! mert sokan hagyják magukatezért azt hiszik minden nő ugyan olyan rib@nc!! pfffffffff úgyhogy támogatom!! De télleg csaka rib@nc qrvák ellen!! :)

L22

2010. jún. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
jah hozzáteszem hogy szoknyám nincs is! garbób és hosszúfarmerban volta,általában visszafogottan öltözködöm és csak a barátomnak mutogatom magam,az utcán nem... előző vtam
2010. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Kérdező ritka szánalmas pasas lehet :D

Azért, mert nincs benned annyi ész, hogy normális nőt válaszz, és annyi férfiasság, hogy meg is tudd tartani, ne másokat hibáztass :D

Érdekes, engem még sosem "tettek tönkre" elk*rvult lányok, mert nem állok velük szóba, ennyi. Hihetetlen mekkora pancserek vannak :D

2010. jún. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

varrhatok neked ruhát? *-* el kéne dönteni hogy mi legyen rajta... :D


amúgy most komolyan, nem tudom honnan jutnak neked ilyen hülye ötletek eszedbe, de szerintem az ilyen embereket, akiket TE akarsz megbüntetni, azokat majd az élet elintézi.. vannak olyan "k*rvák" akiket az élet úgy "megpofozott", hogy egyszerűen nem tudták feldolgozni.. és okuk van, hogy ilyenek legyenek (nem mintha ez szép dolog lenne). nem azt mondom, hogy akkor mindegyik általad "k*rvának" vélt nő így járt, lehet hogy neki bejön a k*rvastyle vagy nem tudom xD

természetesen szerintem a legtöbb ember egy véleményen van veled ebben de gondolj bele, hogy hány olyan nő van akiket a FÉRFIAK tesznek tönkre.. akkor a nőknél is kéne lennie ilyen "szuperhősnek"?

2010. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést mintha olvastam volna már a napisz@ron!Öcsém te egy lelki beteg ember lehetsz aki azon sajnálatos egyedek közé tartozik hogy nincs naponta kielégítve,és itt éli ki agresszív nőellenes hajlamait,fel nőve se vagy,mert egy valamire való Férfi ilyen primitív kérdéssel nem áll elő.Némelyik Nőnek meg az a küldetése hogy lője tarkón magát az ilyen szerencsétlen kis izé mint te apukám.:DAz olyan férfiakat akik meg nőket tesznek tönkre azokat meg karóba kell húzni.Ennyi
2010. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!