Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti egy ilyen személyiségű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egy ilyen személyiségű lánnyal el tudnátok lenni?

Figyelt kérdés

Határozott személyiség,domináns típus,szereti irányítani a dolgokat,őszinte,magabiztos,segítőkész,de ezek mellé társul némi arrogancia.

Az ilyen nők elijesztenek benneteket vagy sem?


2018. okt. 13. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

A papucs pasik biztos szeretik a domináns nőket. Az arrogancia meg mindig is negatív tulajdonság.

Nőként tanácsolom neked, hogy ne akard elnyomni a férfit, ne akard te hordani a gatyát, hagyd, hogy a férfi férfi maradjon.

2018. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

most így belegondolva a nőim bújós kis cicamicák voltak általában,akik teljes mértékben megértették,hogy én vagyok a férfi és nem törtek durván hatalomra.

viszont rajtam kívül kb mindenkivel olyanok voltak,mint amit leírsz és nem tette zsebre az aki nem úgy viselkedett velük,mint ahogyan azt ők elképzelték.

emlékszem volt egyszer egy eset,hogy egy pali részegen majdnem baleset csinált,beb-abaszva vezetett.

az én szívem kb megállt az erőlködésben,hogy elkerüljük a balesetet,erre mielőtt feleszmélhettem volna a nőm már ki is ugrott a kocsiból és ugrott neki a részeg sofőrnek.

szóval én bírom ezt a típust,mert ők felismerik,hogy én vagyok a keményebb játékos,tudom őket kezelni és az is tetszik ahogy elbánnak azokkal akik nem tudják őket kezelni,vagy gyengék mentálisan hozzájuk.

2018. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

> ezek mellé társul némi arrogancia


A határozottság nem zavar, az arrogancia annál inkább

2018. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kíváncsi vagyok, mert én is ilyen vagyok :)
2018. okt. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mint hal a vízben. 😁
2018. okt. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!