Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terveznétek hosszú távra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terveznétek hosszú távra egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
Pár hete megismerkedtem egy fiúval, első látásra és találkozásra nagyon szimpatikusnak tűnt. Picit jobban megismertük egymást, kiderült róla, hogy az édesapja halála után rengeteget örökölt. Sok cégben részvényes, van pár saját cége, ezen kívül nem kevés ingatlanja van, amit bérelnek tőle. Mindezzel nem is lenne baj, de szóba jöttek a jövőbeli tervek és ő elmondta, hogy nincs semmi célja a jövőre nézve. Neki ez így jó, ahogy van, dolgozni egyáltalán nem akar. Szeretne családot, gyerekeket és egy nőt, aki szereti (ezt ő mondta így). Nem kicsit ledöbbentem, mikor ezt előadta nekem. Nekem negyed ennyi hátterem sincs, mégis tele vagyok tervekkel, jelenleg is tanulok, mellette dolgozom, magamat tartom el. Mérnök-informatikusként diplomázott pár éve, de kijelentette, hogy ő biztos nem fog a szakmájában dolgozni, csak elvégezte, hogy legyen egy papírja. Egyébként egy nagyon kedves, aranyos és értelmes ember, és nagyon visszahúzódóan viselkedik. Van egy keresztlánya is, akivel öröm nézni, ahogy bánik. De mindezek ellenére nem tudom, hogy akarjak-e bármi komolyat egy ilyen embertől, aki 27 évesen kijelenti, hogy nincs semmi célja a jövőre nézve.
2017. júl. 15. 21:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag az ölébe hullott minden, szóval ez így tökéletes neki. Vannak céljai, gyerekeket szeretne és egy nőt. Ez nem cél? :D
2017. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Te nem egy hary janossal ismerkedtel meg par hete? Azt a par sajat ceget ki vezeti? A berbe adott ingatlanokra is ra kell nezni neha. En a helyedben egy szavat sem hinnem el.
2017. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha okosan bánik az örökölt vagyonnal, elképzelhető, hogy tényleg nem kell dolgoznia. Azért ha cégtulajdonos, meg ingatlantulajdonos, azzal felelősség jár. Az ingatlanokat karban kell tartani, a cégeknél lehetnek taggyűlések, stb. Úgyhogy fog ő dolgozni, csak nem lesz egy fix munkahelye. Ha van elég törvényes bevétele, én örülnék, ha nem kéne húznia az igát a partneremnek. Az sem igaz, hogy nincs terve, hiszen családot akar. Sok nő csak sóvárog ilyen pasi után. A letargia, a jövőkép hiánya lehet a gyász tünete. Idővel normalizálódik majd.
2017. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De tervek, viszont én ettől többet várnék el a páromtól. Nem tudom te, hogy vagy vele, de engem személy szerint zavarna, hogy én reggel elmegyek, egész nap dolgozok, míg ő csak lógatja a lábát és semmi hasznosat nem csinál. Van egy piacképes diplomája, semmiből nem tartana elhelyezkedni vele.
2017. júl. 15. 22:05
 5/17 anonim ***** válasza:
23%

Bocsi, de nem olvastam el. Senkivel sem terveznék hosszútávra, majd alakulnànak maguktól a dolgok.


19/L

2017. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#2: az vezeti, aki akkor vezette, mikor még élt az édesapja. Ő is rá szokott nézni, meg intézkedni, de effektíve nem végez munkát. Nem kel fel minden reggel, hogy dolgozni menjen, az, meg hogy néha ránéz a dolgokra nem munka.


#3: én is örülnék, de emellett kellene, hogy legyenek tervei. Cégbővítés, új cég alapítása stb, de semmi ilyen nincs. És mint írtam, van egy jó végzettsége, abban is elhelyezkedhetne.

2017. júl. 15. 22:10
 7/17 anonim ***** válasza:
A választ már megfogalmaztad. Tudod, hogy nem szeretnéd. Cél nélkül nincs élet. Nincs értelme. Mindig kell cél.
2017. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Te lattad mar azokat a cegeket, ingatlanokat es reszvenyeket? Esetleg a halott papa sirjat? Ennek a legenynek anyja sincs, sem testvere? Milyen kocsival ment randira ez a"nagyon visszahuzodo" gyerek, az apja flottajabol kivalasztott luxusautoval vagy alruhas kiralyfit jatszott es egy szakad Suzukival jelent meg?
2017. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

régen volt egy számítógépes nagymenő ismerősöm vagy 10 éve.

napi 3-4 órát melózott és ezzel keresett kb másfél millát havonta.

és kifogott egy olyan csajt,aki igazi munkás családból származott ahol a szülők napi 10 órát melóztak,utána 4 sör meg pár feles.

aztán a csaj faterja kiokosította,hogy amit csinál az nem munka:)

kicsit ilyen vagy te is.

amúgy van 1 haverom van 10 vagy 15 lakása.

újítja őket,albérletezi,eladja,veszi,szóval dolga az mindig van.

2017. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Már olvastam egy ilyen kérdést évekkel ezelőtt de akkor egy 16 éves fiú lett milliárdos akit a 15 szőr okosabb dörzsöltebb cégvezetői az apja iránti tiszteletből tuti nem vágnának át....
2017. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!