Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet könnyen feldolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet könnyen feldolgozni hogy csak arra kelletem?

Figyelt kérdés

2 hónapja ismerkedtem egy férfival csütörtökön a második randin volt szex is, nálam is aludt.De péntek reggel óta elérhetetlen számomra ebből következtetek hogy csak arra kelletem.


24n


2018. okt. 21. 08:01
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
24%
Attol hogy a valas legalis miert kene valakinek mas gyereket nevelni ? Ha nincs mas akkor oke, de ha van alternativa..
2018. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Neten írogattál a pasival valameddig, de a második személyes találkozáskor, tulajdonképpen egy idegen emberrel lefeküdtél. Csak arra kellettél, de ne ezt dolgozd fel, hanem inkább dolgozz azon, hogy legközelebb megismerd azt, akit az otthonodba/ágyadba beengedsz, és ne légy naiv.
2018. okt. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy a fiúkat is el szokták így dobni szex vagykis rövidke romantikázás után, csak a szájuk nagy itt egyeseknek ami elég gáz.

És ők is bőgnek utána.

2018. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

#15 Uránoszi Farkas

Veled még szexelni sem hajlandó senki.

2018. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
77%
"Attol hogy a valas legalis miert kene valakinek mas gyereket nevelni ?" - Nem megy a szövegértés? Azt nem értette a hozzászóló hogy miért szült házassagon kívül gyereket mikor kb teljesen mindegy hogy férjezetten szül-e mert lazán elhagyhatja a férje is. Végeredmény ugyanaz, egyedülálló anyuka.
2018. okt. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
23%
Sebaj, ha van lehetoseg gyerekmentes not valasztani akkor mind1 a gyerek szuletesekori kapcsolati statusz ettol fuggetlenul gyermektelen not fognak a ferfiak valasztani.
2018. okt. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nagyon hamar odaadtad magad,ő csak profitált.Gyerekes anyukánként,jobban oda kell figyelni az ilyen dolgokra.
2018. okt. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
61%

19-es vagyok.

Nem az a lényeg, hogy férjezett vagy sem, hanem az, hogy vannak úgymond jobb lehetőségek is a kérdezőnél. Például a szingli, gyermektelen, fiatal nők, akikkel lehet közös babát tervezni, saját családot alapítani. Mielőtt valaki ezt is félreértené, nem azt mondtam, hogy egy anyukával nem lehet összejönni, csupán azt fejeztem ki ezzel, hogy rontotta az esélyeit, mert nála "jobb vetélytársai" is akadnak.


De mondtam azt is, hogy gyermekkel egyedül maradó férfiaknál simán van esélye egy anyukának. Ilyenek is vannak a harmincas korosztályban. A huszasban ritkább.


Most felőlem hazudhattam volna, ha az jól esik itt bárkinek, csak az a baj, hogy a hazugság nem volna segítség.

2018. okt. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
80%

Meg vannak a pozitív oldalai is.


Egyrészt volt egy jó estéd. Persze kár volt többet bele látni, de a szex az fontos része az ember életének, alapvető szükséglet. Nem mindig kielégítő, de a semminél szerintem jobb az egyéjszakás is.


Aztán ott van az is, hogy ezek szerint még mindig szexi vagy. Biztos többen is vannak, akiknek tetszel, és abban is biztos vagyok, hogy van olyan köztük, aki komoly kapcsolatot keres. Persze Őt mindig nehéz megtalálni, bármilyen élethelyzetben vagy. Ha valami félrecsúszott, akkor is menni kell tovább előre (tanulva a hibákból), mert ha bezárkózol, akkor csak egy magányos csődtömeg maradsz. Ez van, ilyen az élet 🙂

2018. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Kedves 10:05-ös válaszoló. Képzeld nem random palinak szültem hanem a férjemnek.Arról már sajnos isten nyugosztalja nem tehet senki hogy 28 évesen hirtelen elhunyt bal hátsó szívelhalás végett.
2018. okt. 21. 12:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!