Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 33 eves ferfi es 40 eves no...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 eves ferfi es 40 eves no kozott komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Lehet ez, hosszutavu? Nagyon tetszik ez a ferfi, de nem merek belevagni, mert nem szeretnek megint csalodni.


Ti bele tudnatok szeretni egy ennyivel idosebb nobe?


2018. okt. 22. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
13%

Bele tudnék szeretni, még akkor is ha igazából tudnám, hogy semmi komoly nem lesz belőle, és ha elmúlik a szerelem akkor utána könnyen tovább tudnák állni.

Vigyázz, mert egy 33 éves férfi manapság egyáltalán nem érzi magát még "idősnek", a legtöbb férfi 40 évesen akar komolyat, addig meg belemegy mindenbe ami jön. És nem ő fogja húzni a rövidebbet ha pár év múlva véget ér egy ilyen. Mert ő még simán fog találni 25 éves csajt később is akivel teljesen új életet kezdhet. Te meg 40-es nőként meg már bajban leszel, ha esetleg nem jön össze.

2018. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

"e nem merek belevagni, mert nem szeretnek megint csalodni."


Jó sok eszed van ennyi évesen! Akkor minek élsz, ha egyszer úgyis meghalsz?

Honnan tudod, hogy most csalódnál? Bele látsz a jövőbe?

Enni évesen azért elég szégyen, ha vadidegen emberektől kérsz tanácsot a magánéleteddel kapcsolatban.

A te életed, azt csinálsz, amit akarsz, a felelősség is a tiéd.

Felnőtt korban inkább már az agyi érettség a fontos, ami nálad nem biztos, hogy meg van.


Honnan tudhatnánk, hogy hosszú távú lesz-e? Jósoknak hiszel minket?


Egy párkapcsolat a két félen múlik mindig, máson nem.


De akkor félj nyugodtan a továbbiakban is, és majd 50-60 évesen bánni fogod, hogy nem léptél, mert a félelmeid előrébb vannak, mint a tettvágyad.

2018. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Ismerőseim között a legextrémebb, 20 év volt a nő javára. Úgy 20 éven keresztül ismeretem őket, de talán ők voltak a legboldogabb pár ismerősi körben. Sajnos már nem élnek.

Vagy is nem tudhatod. Egyáltalán nem biztos, hogy veled egyidőssel működne hosszú távon, ugyan úgy fiatalabbal, idősebbel sem biztos semmi.

2018. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
ha a pasi nincs megveszve a közös gyerekért, akkor simán bevállalható a dolog.
2018. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 5 év van az én javamra, sose okozott gondot. 5 éve vagyunk házasok.

39N

2018. okt. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
2-esnél a pont. Én sem vagyok mai csirke, de miért kellene félned. Ne a korod irányítson. Tudom, persze mi már nem vagyunk annyira feszesek, megjelentek az első ráncok, itt is domborodik, ott is domborodik, de egy 40-es nő vmi olyat is tud, amit egy 20 éves csaj még nem. Élvezd a nőiességed, ne a születési dátumoddal foglalkozz!
2018. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kezdem úgy érezni, hogy sokan csak az elfojtott agressziójukat jönnek kiélni ide, GyK-ra.

(Egyébként én is tudok olyan párról, ahol a nő majdnem 20 évvel idősebb a pasinál, régóta elvannak egymással.)

2018. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!