Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a nők/csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a nők/csajok?

Figyelt kérdés
nyomatják ezt a sok romantikus filmet ,meg ugye legtöbb filmben az jön be,hogy a rendes pasit szeretik meg legyen romantikus meg minden,a valóságban meg legtöbbször az jön le ha egy pasi normális,előzékeny meg minden az piszkosul nem érdekli őket,viszont ha valaki egy köcsög vagy színész az annál jobban.Jó tudom külsőségek jóképű meg izmos meg anyám kínja de a normális férfi nem csak a külsőből kéne,hogy álljon.Régen még tetszett a nőknek mikor kedvességgel előzékenységgel udvarolt nekik egy férfi,ma meg hát ezt nem látom.

2018. okt. 22. 22:41
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

# 7


Nekem meg ez az igazi nő meg igazi férfi duma unalmas,mint ha lenne hamis nő meg hamis férfi,csak nő meg férfi van de elsőként emberek vagyunk mind.

2018. okt. 22. 23:11
 12/27 A kérdező kommentje:

# 8


Én viszont nem azt értem,hogy most mondjuk meg néztem egy filmet és azt mindenáron véghez viszem.

2018. okt. 22. 23:12
 13/27 A kérdező kommentje:
Ahogy el nézem itt is megmutatkozik,hogy isten gazán nem sok tapasztalata van az embereknek ilyen téren,nyálasnak bármi tűnhet pláne,ha nem tapasztalt még olyat semmikor és máson szocializálódik.Unom már ezt a nyálasozást sokan azt sem tudják mi a romantika.Az hogy van olyan fickó aki csupa olyat tesz egyszerre,hogy az már sok az más kategória.Egyébként olvasgatva már látom miért jár itt a társadalom,de tudom majd le leszek hülyézve de csak azért mert más a nézőpontotok,ennyi.
2018. okt. 22. 23:14
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok férfival ismerkedtem eddig, de a nagyon kedvesek és romantikusak egyben visszahúzódóbbak is voltak. Nem jártak bulizni, teljesen visszafogott életet éltek, párkapcsolatuk is alig, vagy egyáltalán nem volt. Ennek mindegyiknél lelki eredetű oka volt, ami később nagy problémát jelentett a kapcsolatban (féltékenység, birtoklási vágy...).

Nem a romantikával és a kedveskedéssel voltak a problémák. Ők persze azt hitték, hogy mindent megtesznek a kapcsolatért, az egész úgy tökéletes, ahogy van, miközben engem szépen lassan leépítettek. Szerintük ők tökéletesek egy nő számára, csakhogy irányítani is akarják, aztán meg panaszkodnak, hogy miért nem kellenek senkinek, mikor ők olyan rendesek...

Lehet, hogy csak pont rossz férfiakat fogtam ki, de nekem ezzel volt bajom. Ezzel persze nem azt szerettem volna leírni, hogy a romantikus férfiak mind ilyenek, ez csak az én tapasztalatom.


Szerintem egy normális nőnek bejön, amit leírtál, max az nem, amit ezek mellett nyújt...

2018. okt. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok.


Normális meg kedves is viszonylagos, mert mást jelenthet egyeseknél. Lehetsz kedves, ha van olyan tulajdonságod, ami másiknak nem tetszik, vagy mondjuk nincs humorod és az illetőnek az tetszik. Ott a kémia, ha nem tetszel akkor nem tetszel és nem azért mert egyébként színészre végyna vagy ilyesmi.


Az viszont mindenkép igaz, hogy a kedves lányok a kedves férfiakat értékelik és nem többit.

2018. okt. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

# 14


De ez most kicsit általánosítás,pl attól hogy valaki visszahúzódó vagy nem jár bulizni meg ilyesmi még nem egyenlő az állandó féltékenykedéssel meg a birtoklási vággyal.Az meg,hogy tökéletesnek hitték magukat az megint egy másik dolog,amit én írtam másban mutatkozik meg,de egyébként gondolom nők is vannak úgy mint sok férfi,hogy sok csalódás és teljesen mások lesznek nehezebben bíznak meg valahol majdnem mindenkinek van egy lelki törése akár nő akár férfi.És ha meg nézzük milyen életet él sok nő meg sok férfi hát tényleg nehéz bízni az emberekben.

2018. okt. 22. 23:36
 17/27 A kérdező kommentje:

# 15


Erről lehetne sokat beszélni mert ezzel a kémia dologgal is sokan meg lettek hülyítve,a másik szöveg amit bírok,hogy evolúciós duma,holott az evolúció csak egy elmélet.Nos ha meg nézzük a média,hogyan mosta át az emberek agyát szerintem nem a kémia ,vagyis nem úgy a kémia a lényege a dolgoknak.De most ezt nem tudom,hogy leírni,bár mondjuk ha valakivel 20 éven át rendszeresen etetnek húst ha azt mondják neki ne egyél többet legyél vegán,nem tud hirtelen vegán lenni mert a húshoz szoktatták hozzá,ezzel azt akarom mondani amire a társadalom nevel amilyen példát hoz eléd olyan ízlésed lesz olyan dolgokra vágysz de nem azért mert tényleg az kéne csak azt nevelték beléd évtizedeken keresztül.

2018. okt. 22. 23:41
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

"sokan azt sem tudják mi a romantika"


Ezek szerint te sem, mert a romantika nem egy tényszerűen behatárolt dolog, hanem egyénenként változó. Amit te romantikusnak találsz, lehet, hogy más nem, és vice versa.

2018. okt. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

# 18


Szerintem a romantika olyan mint a boldogság,nem egy adott dolog,mert sokan a boldogsággal is tévesen vannak,egész életükben keresik mert azt hiszik,hogy csak egy adott dolog lehet,közben meg nem egy behatárolt dolog a boldogság,hanem kinek mi.

2018. okt. 23. 00:15
 20/27 anonim ***** válasza:

#15 vagyok.


Azért még is csak van olyan hogy kémia, Biztos volt olyan , hogy valakit emberként kedveltél, de nem vonzódtál hozzá. NEm tudnád egmagyarázni, hogy miért, de nem vonzódtál hozzá.

2018. okt. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!