Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a nők/csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a nők/csajok?

Figyelt kérdés
nyomatják ezt a sok romantikus filmet ,meg ugye legtöbb filmben az jön be,hogy a rendes pasit szeretik meg legyen romantikus meg minden,a valóságban meg legtöbbször az jön le ha egy pasi normális,előzékeny meg minden az piszkosul nem érdekli őket,viszont ha valaki egy köcsög vagy színész az annál jobban.Jó tudom külsőségek jóképű meg izmos meg anyám kínja de a normális férfi nem csak a külsőből kéne,hogy álljon.Régen még tetszett a nőknek mikor kedvességgel előzékenységgel udvarolt nekik egy férfi,ma meg hát ezt nem látom.

2018. okt. 22. 22:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ezt mondom én is. Nem objektíven meghatározott, hanem szubjektíven. Tegyük fel, szerinted tök romantikus a páros masszázs, én meg utálom, ha idegenek fogdosnak. Ez neked romantikus, de ha meglepsz vele, nem foglak romantikusnak gondolni, mert nekem ez nem tetszik.


Vagy én szeretek piknikezni, te meg utálod, hogy körberajzanak a hangyák, ezért soha nem viszel el. Erről szól a romantika, hogy azzal kedveskedsz a másiknak, ami NEKI tetszik, nem azzal, ami NEKED.

2018. okt. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

# 20


Isten igazán nem erről beszéltem,de értem amit mondani szeretnél

2018. okt. 23. 00:52
 23/27 A kérdező kommentje:

# 21


Hát nekem ez az említett két példa még nem jutott eszembe :D De egyébként nem magam dolgával próbálnék romantikus lenni,de van olyan mikor nem tudod pontosan mi lenne jó a másiknak mert van,hogy néha kicsit lehet kísérletezni,de ha gáz van abba kell hagyni,ennyi.

2018. okt. 23. 00:54
 24/27 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdések akkora paradoxonok. Arra panaszkodsz, hogy a nőknek csak a köcsög bunkók kellenek, a rendes, kedves jólelkű férfiakat meg le se sz..rják, de mivel így általánosítasz, és nyomod ezt a szexista hülyenőzést, ezért alapból nem lehetsz akkora galamb lelkű, jószívű szent (a tényleg rendes férfiak nem verik így magukat azért, mert joguknak érzik, hogy legyen barátnőjük) hanem csak egy bunkó, aki addig tartja fenn a kedvesség látszatát, amíg azt hiszi, hogy az a hasznára lehet.
2018. okt. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

# 24


Én egy deka hülyézést sem láttam.

Az utolsó mondat meg nem rám jellemző,nincs miért látszatot fenntartanom,mivel őszinte ember vagyok.Nem tudom miért vetted így magadra az egészet akinek nem inge.. Egyébként ha úgy nézzük te is általánosítottál :)

2018. okt. 23. 03:01
 26/27 anonim ***** válasza:

"van olyan mikor nem tudod pontosan mi lenne jó a másiknak"


Erre van a kommunikáció. Én abban hiszek, hogy romantikázni csak hosszabb kapcsolatban lehet. Két vadidegen nem fog egymásra hangolódni meg azonnal szuper meglepetést okozni a másiknak. Ilyen csak a rom-com filmekben van. Gondolj bele, azokat a filmeket is egyetlen ember írja egyetlen vélemény alapján.


Úgyhogy nekem a romantika azzal egyenlő, hogy ismered a másikat. Kaptál már olyan ajándékot, amire nem számítottál, mert nem hitted, hogy a másik egy elejtett szóból megjegyzi, vagy a legfontosabb, érdekled-e annyira, hogy igazi örömet akarjon szerezni, ne csak "szándékot"? Én kaptam, és azt az érzést semmi nem pótolja, abban minden benne van. Hogy szeretve vagy, hogy figyelnek rád, hogy érdekled a másikat.

2018. okt. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

# 26


Tudom nehezen hiszed,de tudom mi az a romantika. Míg volt barátnőm elég sokszor műveltem.

2018. okt. 23. 11:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!