Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nyíltan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nyíltan, őszintén tudok és merek is beszélni a szexualitásról ezért több nő is azt hiszi, hogy korábban nők tucatjaival volt dolgom?

Figyelt kérdés

Nem jövök zavarba ha szexről van szó.. nem rejtegetem azt, hogy mit és hogyan szeretek, nem pirulok bele vagy nem érzem égőnek azt ha arról beszélek ami nekem jó, de távolról elhatárolódom azoktól akik lenéznek másokat a másságuk miatt.. számomra a szex kimondottan is egy kapcsolat fontos része, mégis több nő volt már akiről később azt hallottam vissza, hogy azért nem bonyolódnának velem kapcsolatba mert olyan természetesen beszélek szexualitásról, hogy biztos óriási szoknyavadász vagyok.


Agyrém! Sosem mentem egyéjszakásokra.. nem értem miért ennyire előítéletes sok nő, vagy mi kellene nekik? Egy olyan férfi aki elszégyelli magát ha szexről van szó? A magabiztosság ijesztő vagy mi a frászkarika van?



2018. okt. 23. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Előbb bizalom. Bizalmába fogad egy nő majd mind beszél róla.

Csak úgy letámadod a témával, majd mind elzárkózik.

2018. okt. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szóval mit és hogyan szeretsz? :D
2018. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Téves. Hiszen sok még akkor sem feltétlen tud beszélni róla, iszonyat mértékű gátlások vannak nőkben.

Egyébként meg nem, nem támadok ezzel.. félreérted.

Konkrétan velünk egy társaságban lévő nőktől hallom vissza, hogy bejövök a barátnőjének de kizárt, hogy engedne a csábításnak mert tudja, hogy nőcsábász vagyok.. :D ami nevetséges:)

2018. okt. 23. 17:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Tehát nem vagy nőcsábász? És nem volt rengeteg nővel szexuális kapcsolatod?
2018. okt. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nőként is szeretek nyíltan beszélni a szexualitásról (is)... úgy gondolom, hogy kommunikáció nélkül nem működik semmi. Ez a kulcsa mindennek.
2018. okt. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is nagyon magabiztosan és nyíltan beszélek a szexualitásról, az egyszerű mindennapokban is, kollégák előtt/kollégákkal meg mindenki olyannal is, akivel amúgy nem akarok szexuális kapcsolatot létesíteni. Önkéntelenül egyébként, mert amúgy az én felfogásom szerint a szex az pontosan olyan természetes és szükséges része az ember életének, mint az evés vagy az alvás, amiről szintén lazán beszélünk munkahelyen, barátokkal, nyíltan az utcán.

Engem ezért elég sokan ribinek néznek, legalábbis bár a szemembe nem mondják ki, elég jó a megfigyelőkém, és látom egy csomó emberen, hogy így gondolják. Én ilyenkor megvonom a vállam, hogy hát prűd ez a világ, és megyek tovább, nem változtatok semmin sem.

Ha neked tetszik egy lány, akkor lehet, hogy érdemes elmondanod neki, hogy nincs arról szó, hogy csak szoknyapecér lennél, simán csak lazán kezeled a témát, mert mégis, miért kéne ezt olyan drasztikusan diszkréten kezelni. Nem a sötét középkorban élünk, mindenki tudja, hogy biológiai szükséglet, ami csomó pozitív hatással van a testre és a lélekre, felesleges ezt olyan nagyon bizalmasan kezelni, hogy csak suttogva, leoltott lámpák mellett lehessen beszélni róla.

Nőként mondjuk nekem szerencsém van, sok pasinak bejön a nyílt és őszinte, már-már extravagáns viselkedésem ebből a szempontból, ennek ellenére úgy gondolom, hogy ha a szexualitással kapcsolatban ilyen nyílt vagy, akkor könnyedén felül tudsz kerekedni az előítéleteken, mert nyilván mással kapcsolatban is ilyen nyugodtan tudod kezelni a kérdéseket.

2018. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valóban igaz, hogy a nők házasságban, kapcsolatban sem igazán közlékenyek a szey témájában! Így gondolhatják azt hogy te spermahajder vagy! Mejn oda ahhoz a nőhőz akit/akiket szeretnél, és meséld el neki! És ki ne ejts olyat ami a szexszel kapcsolatos!
2018. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#2, leginkább a NŐT szeretem! Csupa nagybetűvel.


Legyen önbizalma, ismerje és szeresse a saját testét, tudja fogadni ha hosszan foglalkozom a testével, merje élvezni ha olyan részre érek ami számára különösen kellemes, legyen büszke magára azáltal ahogy ámulatba ejt, legyen meggyőződve arról, hogy remek nő.. szívesen mutassa meg magát, legyen büszke önmagára, legyen szexuális kisugárzása és vonzereje, ne degradálóan hasson rá ha rajongok a testéért vagyis ne csináljon hisztit abból ha a lenyűgöző teste izgat fel és kelti fel az irányába érzett vágyam, ne ijedjen meg a szexuális vágytól.. ne mossa össze a szexualitást a szerelemmel és ne áldozza fel egyiket a másik oltárán.

Merjen kísérletezni, tudjon és szeressen játszani, bátran nyúljon segédeszközhöz, szeresse az elnyújtott előjátékot, a hosszú, hol kemény, néhol pedig érzékien lágy aktusokat.

Szeressen adni és kapni is egyaránt, olykor akár viszonzatlanul is. Legyen kreatív, merje használni a testét, tudjon önzően bűntudat nélkül magára koncentrálni, adja át magát nekem hogy érezhessem a bizalmát, legyen képes engedje önmagát a kezeim közt, had érezzem, miként biztonságban érzi magát mellettem, merjen esendő lenni, érezzem, hogy végtelenül törékeny.. legyen felszabadult, szemérmetlen, kendőzetlen, hogy aztán átélhesse a gyönyört amivel megajándékozom..

Tudjon úgy orálozni, hogy érezzem rajta mennyire kíván s milyen kiolthatatlan vágyat érez, hogy a szájába vehessen.. ne pedig a béna lecuppantom mert attól ő boldog lesz gagyiságot adja, mert az számomra megalázó!

Írtam volna bővebben is, de nem a szexualitás kategóriában vagyunk így visszafogtam magam.


#3, Nem tartom annak magam. 9 nővel feküdtem le életemben, ebből még 4 középiskolában volt, azóta komolyat keresek. 10 év alatt 5 kifejezetten kevés, főleg ha azt nézzük, hogy mennyi lehetőséggel nem éltem.


#5, Pontosan így gondolom én is.


#6, Ah. De jó, örülök neked. :D

Igen.. teljesen egyetértek az első bekezdéseddel, a legtermészetesebb dolgok egyike, mégsem beszélünk róla, amennyiben valaki mégis beszél róla akkor már azonnal túlgondolják.

Hát az.. meglehetősen prűd. (Vagy inkább tudatlan? Gyakran gondolkodom azon, hogy az edukáció hiánya a legnagyobb probléma.)


Az a baj ezzel, hogy nem szeretek magyarázkodni, főleg nem olyasvalamiért ami én magam nem vagyok. Ezért ha valaki ismeretlenül alkot rólam véleményt akkor azt meghagyom a saját maga által alkotott illúziójában. A tippet persze köszönöm, azonban ami azt illeti, a miértre voltam kíváncsi nem pedig a hogyan kezeljem a helyzetet kérdésre szerettem volna választ kapni, ugyanis úgy vélem, aki előítéletes velem szemben azzal kapcsolatban nekem nincs feladatom, hiszen kiállította a saját bizonyítványát azáltal, hogy javában ismeretlenül, általa tévesen értelmezett részletek alapján beskatulyázott engem.


Nőként talán más, bár ezt nem tudhatom:) Mindenesetre úgy tűnik jól csinálod!


Viszont nem, az élőítéletekkel szemben nem tudok és nem is akarok könnyen felülkerekedni mert azt gondolom, hogy aki apró részletekből ítélkezik és általánosít azzal nekem nincs jövőm ugyanis meglehetősen egyszerűnek, együgyűnek és lenézőnek tartom ezt a fajta véleményformálást. De nem ragozom tovább, biztos érted mire gondolok:)


#7, Egyrészt biztos, hogy nem fogom megtagadni önmagam.. nem adok mást mint aki vagyok, mivel nekem fontos a szex így biztos, hogy nem fogok hallgatni róla.. ugyanis ezzel számtalan későbbi problémától óvom meg magunkat/magamat. Másrészt viszont a hatos válaszolóra reflektálva kifejtettem véleményem.


Köszönöm a válaszokat!

2018. okt. 23. 19:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Szeretem, ha egy pasi tud és szeret is beszélni a szexről, de csak akkor ha már benne vagyunk a dologban. Az engem is taszít, ha még nem volt semmi de már a szex a téma ráadásul ilyen mélységekben.
2018. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 8-as kommentarod első fele nagyon gáz, igazi nyálgép, undorító :)
2018. okt. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!