Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nyíltan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nyíltan, őszintén tudok és merek is beszélni a szexualitásról ezért több nő is azt hiszi, hogy korábban nők tucatjaival volt dolgom?

Figyelt kérdés

Nem jövök zavarba ha szexről van szó.. nem rejtegetem azt, hogy mit és hogyan szeretek, nem pirulok bele vagy nem érzem égőnek azt ha arról beszélek ami nekem jó, de távolról elhatárolódom azoktól akik lenéznek másokat a másságuk miatt.. számomra a szex kimondottan is egy kapcsolat fontos része, mégis több nő volt már akiről később azt hallottam vissza, hogy azért nem bonyolódnának velem kapcsolatba mert olyan természetesen beszélek szexualitásról, hogy biztos óriási szoknyavadász vagyok.


Agyrém! Sosem mentem egyéjszakásokra.. nem értem miért ennyire előítéletes sok nő, vagy mi kellene nekik? Egy olyan férfi aki elszégyelli magát ha szexről van szó? A magabiztosság ijesztő vagy mi a frászkarika van?



2018. okt. 23. 17:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Két oka lehet. Az egyik, hogy a magyar társadalom sajnos olyan, hogy erről a témáról nem lehet még úgy sem beszélni nyíltan, ha amúgy elég általánosan és semlegesen fogalmazol, hogy a legrosszabb indulattal sem vehetné senki magára. A másik az, hogy esetleg van benned egy kis figyelmetlenség, és nem veszed észre, hogy a többieknek mikortól lesz sok a közlékenységed.
2018. okt. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!