Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre jobban kezd zavarni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban kezd zavarni, mit csináljak ebben az esetben? ("flörtöl" velem a főnököm)

Figyelt kérdés

Van egy főnököm, akivel havonta 1-2x találkozunk fizetés miatt. Egyre furábban viselkedik, múltkor azt mondta, hogy milyen jól nézek ki, teljesen kivirultam (semmi nem változott), telefonban gyakran úgy köszön el, hogy puszi. Amikor előző hónapban találkozunk annyira mondta, hogy milyen jó volt az adott hónapja, hogy adott is két puszit. Én csak néztem. Persze ez lehet "baráti" is (más kérdés, hogy nem vagyunk baráti kapcsolatban, kizárólag munkáról beszélünk)

Amikor legutóbb találkoztunk megsimogatta az arcomat is... Én lányos zavaromban azt se tudtam mit csináljak, ő már szállt is vissza az autóba és indult el. Nem értem, hogy miért csinálja ezt, nekem is van barátom neki pedig egy terhes felesége.


2018. okt. 24. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Állítsd le.
2018. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobbik eset. Én ingyen túlórázom.
2018. okt. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb kéretlenül hozzad ér, akkor hívd fel a figyelmet arra, hogy illetlen amit csinál és nem vonzódsz hozzá.
2018. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, van egy rossz hírem: sajnos zaklatás áldozata vagy.
2018. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!