Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kellett volna reagálnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellett volna reagálnom? Teljesen kihasznál, de nem tudok tovább lépni.

Figyelt kérdés

Kb.egy éve vagyok egy nem túl kellemes kapcsolatban, ami barátság extrákkalnak is nevezhető. Nem vagyunk együtt, de heti 2-3x alkalommal általában együtt alszunk. Kb.olyan fél éve felhozta a srác, hogy mi lenne ha feldobnánk a szexet és szerezne be "kék bogyót". Nem igazán értettem 26 évesen miért érzi ennek szükségét, de mivel nehezen mondok nemet belementem. Aztán nem sokkal később mondta,hogy akitől veszi az tudna hozni olyan bogyót is, ami mindkettőnknek jó. Úgy hívta, hogy szerelmi bogyó, elvileg szexshopban is lehet kapni. Sosem próbáltam még semmilyen tudatmódosítószert ezért nem tudtam, hogy miért okoz rosszullétet nálam ez a bogyó, de most kiderült, hogy kb.3 hónapja alkalmanként extasyt vetetett be velem. Ezt ő maga mesélte el röhögve és nem értette miért akadtam ki rá. Azt tudtam,hogy füvezik néha és sejtettem, hogy más is van, de nem gondoltam volna, hogy ilyesmire képes lenne. Nagyon rosszul érzem magam és csak most jövök rá miket tett velem amikor bevettem azt a vackot és "őrülten boldog" voltam.

Szeretném vele megszüntetni a kapcsolatot, de beleszerettem és, ha keres nem tudok neki nemet mondani, pedig tudom mekkora patkány. Hogyan vessek ennek véget?


2018. okt. 24. 23:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Most írtad le, hogy egy aljas paraszt volt veled.

Megint annak a példája, hogy a nők egy része a bunkó tahókhoz vonzódik.

Ha eljutottál odáig, hogy leírd, hogy felismerted, hogy paraszt volt veled, akkor mi vezet rá arra, hogy ezek után még bele is szeretsz?!


Azon kívül, hogy drogos (nem vetem meg, bár nem használom), de azt, hogy beadja neked más néven, majd még ki is röhög.. tipikus idióta.

2018. okt. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Annyira megerdemled...:D
2018. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Sose hittem volna h vannak ilyen buta nők,remélem nem vagy 18 felett .. Agyilag biztos nem vagy több hatnál,ha beveszel bogyot mert a pasika azt mondja jo lesz és azt se tudod mi az.. :O
2018. okt. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem beleszerettél a fazonba, hanem függővé tett az anyagra.


Beszélj a szüleiddel, vagy olyan valakivel aki elég erős jellem.


Utána rendőrség. Ezt a patkányt tényleg fel kell jelenteni. Téged nem fognak elitélni, de a fazont igen.

2018. okt. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#1 Sajnos nem tudom rá a magyarázatot, de tényleg ez van. Nagyon sokszor szemét velem, de mégsem tudom elküldeni melegebb tájakra.

#2 Kösz a hasznos választ. Én is tudom, hogy megérdemlem, de mi lenne ha a kérdésre adnál választ?

2018. okt. 24. 23:24
 6/16 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, de lelkileg instabil és hiaba tudom, hogy ez nagyon rossz húzás volt mégis kötődöm hozzá.
2018. okt. 24. 23:26
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

1-es vagyok. Valójában én is azt mondtam volna mint a kettes, de legalább eljutottál odáig, hogy tudd, hogy nem normális ez.

Viszont mi lenne a kész tényekre hagyatkoznál és nem a szívedre (nem is értem, hogy mit látsz benne), hanem az eszedre hallgatnál.


Ráadásul az, hogy összefekszetek még nem egy normális kapcsolat, valószínűleg sosem lesz az. A másik, hogy mint partner, nem hiszem, hogy bármikor is számíthatnál rá egy értelmes döntésben is. Írd felül azt, amit épp a szíved diktál, mert te is tudod, hogy ez nem normális (hisz te írtad ki).


Tudom, szar a megszokásból kikerülni, meg egy új fejezetet nyitni, de gondolj már bele, hogy tényleg ez az amit hosszútávon el akarsz érni?

Egy idióta aki néhanapján bedrogoz téged, meg szexeltek és együtt alszotok pár napot egy héten?

Gyereket akarnál tőle? Gondolj már bele, hogy miközben a gyerekkel foglalkozol, addig ő eltol egy spanglit, betol egy ekit, majd inkább lelép valahova ahol jól érzi magát..

Az a rossz, hogy már elve rossz kilátásokkal kezdődik az egész (és még kapcsolatban sem vagytok úgy)...

Ez kell? Ezt a célod, hogy egy ilyen kapcsolatban legyél?

2018. okt. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Keress fel szakembert.

Ja, es fel is jelentheted. Buncselekmeny, amit tett.

2018. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Legközelebb milyen szart fogsz bevenni, amit ad? Nem csak extasy van a világon. Legközelebb meg a nemi életed helyett a tapad dobd fel, aztán nézegethetsz, de a függőség sem lenne egy jó móka.
2018. okt. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Instabil vagy, rendben. Mi lenne ha olyanokkal próbálnád körülvenni magad, aki reményt ad és nem csak rombol téged?

Kétlem, hogy nincs egy olyan barátod, barátnőd, akivel építenéd magadat?

2018. okt. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!