Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak kihasznál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak kihasznál?

Figyelt kérdés

Egy fiúval egy ideje találkozgatunk, valamint már párszor le is feküdtünk. Én egyszer már mondtam neki, hogy lehet nekem valami komolyabb kellene, de nem igazán válaszolt rá. Nagyon keszekusza srác, de a lényeg, hogy mikor együtt vagyunk teljesen más. Neten keresztül mostanában már nem is annyira érdeklődik, miközben előtte sokkal többet. Én ma írtam neki, hogy a pulcsija nálam maradt és majd a héten szeretném neki odaaadni. Aztán mondta, hogy mikor tudunk találkozni, de mondtam neki, hogy csak egy gyorstalit szeretnék.

Remélem lejött neki belőle, hogy csak összefutni szeretnék és véget vetni ennek az egésznek, de kb. csak annyit írt, hogy melózik, és inkább a csütörtök a biztos.

De az a gond, hogy ilyenkor, mindig elkezd nekem írkálni, hogy mizu, meg hogy vele mizu és teljesen elbizonytalanodok. Meg amikor együtt vagyunk állandóan ölelget, csókolgat, úgy köszön el és amikor megjön akkor is csókkal.

Fogalmam sincs.

Szerintetek?


2017. dec. 4. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
kihasznál,mi van nincs több pasi hogy te ilyenhez ragaszkodsz?,naivka.
2017. dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Voltam már ilyen helyzetbe, ha szeretnél dugópajtija lenni, akkor maradj. Ha komolyat szeretnél akkor vagy legyetek együtt vagy keress mást.. (a sok puszi, ölelés az főleg hangulatmegteremtésnek szokták ha meg akarnak kapni)
2017. dec. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
csak üritö tartálya vagy.gratula.
2017. dec. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Így van, nem vesz komolyan, csak szexre használ ki.

de ha jól vettem ki a szövegből ebben megállapodtatok az elején. Szóval nem értem a felháborodást.

Ha többet akarsz mond a szemébe.

Ha azt mondja őneki így jó, akkor mond h neked nem, és ezt ebben a formában nem akarod folytatni, úgyhogy szia. És kirakod.


Amúgy érdekesek a nők..mind azt mondja h komolyat akar, aztán mégis hányan de hányan tengődnek szexkapcsolatban...

2017. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

még mielőtt kitalálod kerdező h biztos f/*/szok vagyunk, és a te eseted más: NEM AZ!

Voltam ilyenben srácként, ugyanígy viselkedtem..mikor taliztunk minden csókok ölelés összebújás szexek stb. Mindig vittem apró kis ajandekot is (csoki stb)

DE tudtuk mindketten hogy ez csak szexről szól. ennyi.

Űszóval el ne hidd hogy külnleges az eseted, és hogy "szeret" aki szeret nem így viselkedik!

2017. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám kihasználásnak, hiszen nem ígért semmit. AhogY olvaslak, ez egy szexkapcsolat, ahol benned kezdenek érzelmek kialakulni.
2017. dec. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem, tudom, hogy igazatok van. Csak kicsit szar helyzetbe kerültem, mert lehet nekem ez picit már többről szól. De azt is elmondtam neki, hogy nálam ez "csak szex" nem igazán működik, ő ezt tudja is.

Szerintem ő nem akar komoly dolgot ebből, de azért majd személyesen lehet rákérdezek, még eldöntöm.

De lehet az lenne a legjobb, ha lezárnám.

2017. dec. 4. 11:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom miért ismeretlenektől kérdezed miért nem tőle?
2017. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez kérlek nem kihasználás, csak egy béna futó kaland.
2017. dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

de a lényeg, hogy mikor együtt vagyunk teljesen más


Ja, mert pont majd bunkózni fog, hogy ne tudjon utána meghúzni. Ébresztő! Tipikus mentegetős, megmagyarázás. Nem akar semmit, de majd ott úgyis megpróbál megdumálni. Te meg majd ezek után boldogan fogsz neki igent mondani és megy tovább ez a kabaré.

2017. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!