Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szórakozóhelyen lehet komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen lehet komoly kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok, pár hónapja lett vége egy nagyon hosszú kapcsolatomnak. Mostmár úgy érzem tovább tudok lépni, viszont ennyi idősen hol lehetne olyan férfit találni, aki viszonylag helyes (mert tudom közhely: de a külső megfog, a belső megtart) és normális, aki komoly kspcsolatra vágyik, nem csak kalandra? Szórakozóhelyen van erre esély?
2018. okt. 28. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem kizárt.

Oda az emberek vadulni, szórakozni, gőzt kiereszteni mennek.


De te valami felszínes tucatlány lehetsz, ha egyből a külsőre ugrasz.

Hasonló gondolkozású srác biztos akad. De tartós nem lesz, az fix.

2018. okt. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 elettarsam is lett szorakozohelyen torteno ismerkedesbol.

N/37

2018. okt. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagy alkalmas rá, addig sem szórakozóhelyen, sem máshol nem találhatsz komoly kapcsolatot.
2018. okt. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
9 éves kapcsolatom volt, úgyhogy elég érettnek érzem magam hozzá.
2018. okt. 29. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!