Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Herótom van a kolléganőjétől....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Herótom van a kolléganőjétől. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy kolléganője, aki annyira irritáló személyiség, h görcsben áll a gyomrom hacsak a nevét meghallom. A kezdetektől sosem volt szimpatikus, de mivel ez nem fair dolog ezért "adtam neki esélyt" a megismerésére. A legelső találkozásunkkor, amikor a többi kollégájával is találkoztam, akkor sorba mentem és mindenkinek illedelmesen bemutatkoztam. Rákerült a sor és ő a telefonját nyomogatta, telibesz...rta, h én éppen bemutatkozok. Mindegy, leültünk asztal végébe és másokkal szórakoztunk. A következő esetkor, amikor véletlenszerűen összetalálkoztunk vele egy szórakozóhelyen, akkor kioktatóhangnemben rászólt a páromra, aki egy sör után rágyújtott, h "Milyen dolog ez, h cigizik egy sör után?". Teszem hozzá, h ő napi 1 csomagot elszív, amihez ugyanúgy semmi közöm, csak így margóra megjegyeztem :)) Köpni-nyelni nem tudtam, h ott állok mellette és mi ez, h ő kiakar egy felnőtt embert oktatni.

Általában minden hónapban kimennek a kollégákkal sörre és ez az öreg leány 99%-ban mindig ott van. Egyszerűen az ideg tud kapdosni a tudattól, h ő is ott van kint, pláne h anno elmondta nekem a párom, h volt már rá példa, h próbált rámászni a nő, de ő elutasította, h akadjon le róla. Igen, persze, elutasította, viszont nem tehetek róla, de irritál egyszerűen. Mit tudok tenni? Igen, foglaljam le magam, bízzak a páromban, ez megvan.


2018. okt. 29. 14:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

"Tudod, ez olyan, h amíg valaki nincs az illető cipőjében, addig könnyebb rálegyinteni, h "ugyan, ez semmiség". "


Most írtam épp egy példát, hogy de, velem is megesik hasonló, mégis túl tudom tenni magam rajta.

Sokkal durvább, nehezebben kezelhető, amikor a közvetlen közeledben kellemetlenkedik valaki és nem tudod kikerülni. Ez ahhoz képest tényleg semmiség. Szard le magasan és folyékonyan, gondolj arra, hogy az ő baja az, hogý bunkó, nem a tiéd, sokkal jobban fogod érezni magad.

2018. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"A legelső találkozásunkkor, amikor a többi kollégájával is találkoztam, akkor sorba mentem és mindenkinek illedelmesen bemutatkoztam. Rákerült a sor és ő a telefonját nyomogatta, telibesz...rta, h én éppen bemutatkozok." - abban a kerdesedben errol az esetrol volt szo, illem jelleggel.

Engem nem zavar, hogy kiirod, csak magadat nyomoritod vele. Csinal valamit a kollegina, aztan te ennyi betut pazarolsz a hulyesegere? Ezert fog egyre jobban erdekelni, mert lovallod bele magadat. Hogy most epp kioktat, most epp raszol, most epp a telefonjat nyomkodja. Nem azert mert valos a problema, hanem mert te teszed magadnak azza.

2018. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tedd ugyanazt, amit az előző kérdésednél javasoltunk. Hiába mondod, hogy nem írtad ki, ha szóról szóra ugyanígy írtad le a szitut... :)

Amúgy elég gáz, hogy azóta is ezen lovagolsz.

2018. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!