Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azzal a nővel/férfivel vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal a nővel/férfivel vagy együtt, akit életed szerelmének tartasz?

Figyelt kérdés

Vagy azt az embert vetted el, aki valaha a legtöbbet jelentette? Ha nem, miért?


Ha nem vagy együtt életed szerelemével, miért?


2018. okt. 29. 18:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem. Szerelemből mentem férjhez, de valahogy sose voltunk egyszerre szerelmesek egymásba, szóval nagyon sokat voltam boldogtalan mellette. 16 éves korom körül volt egy fiú, akit életem legnagyobb szerelmének vagy illúziójának mondanék, számomra Ő volt A Férfi olyan 28 éves koromig. 23 voltam, amikor utoljára láttam és ráadásul sose voltunk együtt. Eleinte kislány voltam hozzá, később felfigyelt rám, de eleinte bizonytalan volt én meg büszke és amikor megcsinálta, hogy közeledett majd olyan 2-3 hónapra visszavonulót fújt, amikor újra közeledni akart, büszkeségből olyan utálatos voltam vele, hogy sikerült lekoptatni. Volt azért többször is esélyünk még utána, de rettegtem tőle. Önbizalmam nulla volt, azt gondoltam, csak azért közeledett, mert nem jött össze neki jobb, igazából esélyt se adtam kettőnknek. Plusz volt egy tulajdonsága, ami nálam kizáró ok. De ettől még csak Őt akartam. Senki más nem tudta pótolni egészen 29 éves koromig, észre se vettem más férfit. Volt közben párkapcsolatom, de nem szerelemből. Aztán szerelmes lettem a férjembe. Utólag visszagondolva ez sokkal lehiggadtabb szerelem volt. Sose éreztem azt a földindulást, mint a korábbi szerelmem mellett. De nem mondhatnám azt, hogy nem volt szerelem. Aztán 40 évesen újra átéltem a földindulást és azóta azt gondolom, nem a férjem volt az életem szerelme.

Igazából nem voltam viszonzottan szerelmes soha.

2018. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hosszu es szomoru tortenet, fiatal voltam, most meg mar keso.
2018. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, persze, különben miért lennék vele?
2018. okt. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Kései Sirató ***** válasza:
34%

Sajnos, nem.

Életem szerelme nős, én is férjnél vagyok, későn találkoztunk.

2018. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerencsére igen. :)
2018. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen, azzal a férfival vagyok. 9. éve vagyunk együtt, 7 éve házasok is.:) Ha nem életem szerelme lenne, nem mentem volna hozzá feleségül. A korábbi kapcsolataim pont azért nem voltak tartósak, (max pár hónap), mert ugyan voltak bizonyos érzelmek, de soha nem voltam szerelmes. Aztán megismerkedtünk a férjemmel netes társkeresőn, majd találkoztunk és nagyon gyorsan egymásba szerettünk:)
2018. okt. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2019. dec. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!