Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos kèrdès, inkabb elvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos kèrdès, inkabb elvált elhagyott nők valaszai erdekelnek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szoval,a barati koromben ,tobb el valt,megcsalt ,elhagyott no van.Akarmelyikkel beszeltem,mindegyik allitja ,h a volt ferje,meg mindig o erte van oda,csak megjatsza ,h boldog,csettintesre jonne vissza, stb stb.Most vagy en vagyok h@lye vagy nem tudom ,de en elhiszem,h van olyan ahol a pasi megbanja ,vagy barmi es tenyleg meg az exet szereti ,De ,h akik le leptek evek ota a notol es latszolag nagyon bdog az uj parjaval ,en nem ertem ,h komolyan csak megjatszanak???! Egyik baratnomet evekig csalta a ferje,aztan el is hagyta ,de o allitja ,h kamu h szereti az uj not,mivel ot zaklatja ( havi egy email jon a pasitol a vagyonmegosztas miatt).A masik no is azt allitja ,h amikor megy a volt ferje a gyerekert Akkor o latja ,h nez ra.:) A 3 ik is azt mondja ,h o biztos benne, h a csavo csak mellette volt boldog ,a gyerektol mindig megkerdi apuka ,h anyad hogy van? Es ez nem hiaba kerdi allitolag ,hanem mert meg mindig oda van erte.Kicsit hosszu lett ,de remelem ertitek mire akarok kijukadni!
2018. okt. 29. 22:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
* boldog
2018. okt. 29. 23:01
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kepesek tovabblepni.

N/36

2018. okt. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Én épp 2honapja kaptam a volt ferjemtol egy üzenetet, hogy nagyon hiányzom neki és sokat gondol rám a régi szép időkre és hogy milyen jó volna együtt.Kb 6 -8 éve nem is találkoztunk.En újra férjhez mentem és alig 3 hónapos a babánk eszembe se jutott rá gondolni.Van ilyen.
2018. okt. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Elkezdtem olvasni, de két mondat után agyrákot kaptam a "helyes"írásodtól.
2018. okt. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Én is nagyon szeretem az exnejemet, de együttélni nem szeretnék vele. Ettől persze lehet, hogy neked pont ilyen az ismeretségi köröd. Kezdj el lottózni.
2018. okt. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
Ez miért olyan furcsa neked? Mi férfiak külön tudjuk választani a szexet és a szerelmet. Sokan azért lépnek félre mert már nem nagyon kapnak otthon szexet vagy pedig az tele van tabuval. De egyébként nincs semmi gond a párunkkal. Sajnos a nőknek sokkal kevesebb az igénye és libidója általában. 41f
2018. okt. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%

Engem is fűznek az exek.

Szerintem azt hiszik, ha már megvolt a nő nekik, az övéké is marad valahol mégha külön is vannak.


Egyik barátommal igy "jártunk" kb 10 évig. Hol együtt voltunk, hol neki is, nekem is volt valakim, de attol még egymásba gabalyodtunk, aztán amikor senkink nem volt megint összejöttünk, amolyan testi lelki biztos pont voltunk egymásnak. Csak azért szűnt meg, mert most nem élünk jelenleg egy városban.

2018. okt. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem az már nem szerelem, hanem csak birtoklási vágy. A legtöbb férfi még sokáig úgy tekint a gyereke anyjára, hogy az "övé". Nálunk nem azt érzem, hogy engem szeret, inkább azt, hogy a párom utálja. Féltékeny.


Ebben persze benne van az is, hogy ő azzal se volt boldog, akiért elhagyott. A következő nővel se sikerült a kapcsolata, pár hónapja szakítottak. Most megint egyedül maradt, és ő se lesz fiatalabb, egyre nehezebb új nőt felszedni. Más téren is érték kudarcok.

És akkor ott vagyunk mi: a házasságunk jó, közös gyereket vállaltunk, az anyagi helyzetünk végre rendezett és stabil, a gyerekek szeretik a nevelő apjuk, minden szempontból elégedettek lehetünk. Nagyon b.ssza a csőrét, hogy ezt az életet élhette volna, ha nem dobja el egy pár hónapos kalandért.

(Nem, nem ilyen életünk lett volna együtt, mert nem véletlen, hogy mellette nem jutottunk előre, és nem vállaltam volna vele több gyereket. Poros nyomába nem érhet a második férjemnek. Persze ez is bosszantja, hogy nem hogy nem maradtam egyedül, de nyilvánvalóan jobb párt találtam.)

2018. okt. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos vagy nem sajnos, de tény. Férfiak nagy része bizony visszajárogat az exhez, és ez nem máson múlik mint az exfeleségen. Ha ő úgy akarja, akkor az úgy lesz.
2018. okt. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Fizikailag bejovok neki,megnez ha jon a gyerekekert de nem szeretne velem elni (en plane), sok benne a serelem,velt v valos, viszont velem szivesebben lenne lathataskor mint a gyerekekkel.Hoz olyasmit amit szerettem regen.Ha az uj nejevel van akkor viszont tomondatokat ir.DE soha nem irta/mondta h banja h megcsalt,elhagyott.Inkabb szerintem is csak mint regi megszokott butordarabjahoz,ragaszkodik hozzam.Ha rajta mulna, minden nap felhivna es beszamolna a napjarol,de en leepitettem.
2018. okt. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!