Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos kèrdès, inkabb elvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos kèrdès, inkabb elvált elhagyott nők valaszai erdekelnek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szoval,a barati koromben ,tobb el valt,megcsalt ,elhagyott no van.Akarmelyikkel beszeltem,mindegyik allitja ,h a volt ferje,meg mindig o erte van oda,csak megjatsza ,h boldog,csettintesre jonne vissza, stb stb.Most vagy en vagyok h@lye vagy nem tudom ,de en elhiszem,h van olyan ahol a pasi megbanja ,vagy barmi es tenyleg meg az exet szereti ,De ,h akik le leptek evek ota a notol es latszolag nagyon bdog az uj parjaval ,en nem ertem ,h komolyan csak megjatszanak???! Egyik baratnomet evekig csalta a ferje,aztan el is hagyta ,de o allitja ,h kamu h szereti az uj not,mivel ot zaklatja ( havi egy email jon a pasitol a vagyonmegosztas miatt).A masik no is azt allitja ,h amikor megy a volt ferje a gyerekert Akkor o latja ,h nez ra.:) A 3 ik is azt mondja ,h o biztos benne, h a csavo csak mellette volt boldog ,a gyerektol mindig megkerdi apuka ,h anyad hogy van? Es ez nem hiaba kerdi allitolag ,hanem mert meg mindig oda van erte.Kicsit hosszu lett ,de remelem ertitek mire akarok kijukadni!
2018. okt. 29. 22:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

És annyi a kérdés, hogy "szerintetek?"

Mit lehet erre mondani? Vannak mindenféle emberek. Én váltam el a férjemtől, és nyilván megviselt mindkettőnket a dolog. Neki egy-két futókalandja volt csak, négy éve egyedül van. Nekem sem jött össze igazi párkapcsolat, de jól elvagyok egyedül. Ő még néha fűzöget, de tudom, hogy csak azért mert magányos.


Akiket leírtál, nyilván vagy azért mondogatják ezt maguknak hogy könnyebb legyen elviselni, hogy otthagyták őket, vagy mert őket is fűzögetni az ex, vagy mondogat nekik olyat, hogy megbánta, meg ha előről kezdhetné, máshogy csinálná. Te ezt kívülállóként végülis nem tudhatod. Az más kérdés, hogy a legtöbb pasi csak azért nyomat ilyen dumákat, hogy ne legyen rossz a viszony a gyerekek miatt vagy mert a lakhatása tényleg ott volt a legjobb, a szerető nem főz stb.Ha megcsalás volt a háttérben, őszinte érzelmeket nem feltételeznék.....

2018. okt. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy az en exem mit erez de az teny hogy napirendre meg 4 ev utan sem tudott térni miutan folyton megcsalt es vegül leléptem és összejöttem a párommal. Sokáig irogatott hogy csak "arra" kellek neki na mert magábol indult ki...Boldognak nem boldog alig vannak együtt a nővel, 4 éve lesz és meg most se laknak együtt meg folyton engem meg a gyerekeket b**tat... Ha lenne normalis élete nem velünk foglalkozna. Tele van sérelemmel.
2018. okt. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%

2,5 éve váltunk el, egyszer nem gondoltam arra hogy nem kellett volna, egyszer nem kerestem meg olyna üzelettel hogy próbáljuk újra, egyszer nem néztem rá "úgy".... 2 hetente hozom viszem a gyerekeket... Nagyba tojok a fejére!

F35

2018. okt. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én is el váltam ,de en csak azt nem ertem ,h ha vkinek havi egyszer ir egy emailt a ferje ,es azt is hivatalisan kb miert hiszi ,h oda van meg erte? Meg a masik akinek megkerdezi a volt ferj ,h h van? Abbol szurik ezeket le? En is kb Azt gondolom ,h ezgel nyugtatjak magukat ,h el ment a ferj
2018. okt. 30. 09:15
 15/17 anonim ***** válasza:

Látod, pont ezért mondják azt, hogy egy gyerek örökre összeköt. Sose fogja az egyik (Vagy egyik se) lezárni rendesen a kapcsolatot, és mindig belelát valami pluszt.

Nálunk a C verzió van. Mi nem érzünk egymás iránt semmit, 5 éve váltunk el. Túlléptem rajta én is.

Az exem barátnője hisztizik minden egyes láttatáskor, hogy jön ő is a gyerekért. Nem meri egyedül ideengedni, mert ki tudja, hogy mi lesz. Állandóan faggatja a gyereket, hogy milyen az új kapcsolatom. Amíg ott van, addig meg egyvégtében nyalja az apját a gyerek előtt, az ölébe ül, célozgat a szexuális életükre. 13 éves a fiunk. Annyit ért el, hogy nem akar a gyerek láthatásra menni. Persze biztos, hogy én nevelem az apja ellen, mert -vissza akarom szerezni.

Kezd nálam is betelni a pohár a nővel, de nem akarok viszályt a gyerekem apjával.

2018. okt. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
19%

atyaég.


te úgy beszélsz, ahogy írsz?

2018. okt. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nincsenek túl rajtuk. Amikor velem szakított az exem, én is azt hittem, hogy visszajön, aztán túlléptem, már más a párom, nem foglalkozom vele, ő néha tetszikeli 1-1 képem, ír nekem, de tudom hogy nem azért hogy bármi legyen. Igazság szerint már nem is akarnám. De rettenetesen tud fájni ha az akit szeretsz elhagy, és előfordulhat hogy mintegy bemeséled magadnak tudat alatt, hogy még szeret, visszajön.
2018. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!