Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavaro, ha egy ferfinak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaro, ha egy ferfinak van egy kis pocakja es tokaja? Nem kover persze, csak felszedett egy, kis felesleget.

Figyelt kérdés
2018. okt. 30. 12:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tök alap, hogy ha valakinek minimális súlytöbblete van, akkor azonnal hisztérikusan sértegetni meg alázni kezdjük, akár férfi, akár nő az illető!
2018. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha valakinek fontos vagy, vagy fontos leszel lehetsz akárhány kiló akármilyen ráncos, kb akármilyen. Ő mindig egy képet fog látni az agyában rólad, azt amikor beléd szeretett. Tökmindegy mennyit hízol vagy fogsz vagy mi van rajtad.

Igaz szerelemben az nem számít. Csak az a pillanat, amikor megszeretett. Aki meg nem az igazi nem tökmindegy mit gondol?

Nekem ez nem számít, egy kis ölelni való kismackó nagyon cuki ;P és se nem vagyok csúnya és se nem vagyok kövér. Ki nem állhatom a zörgőcsontú pasikat, ha jön egy kóborkutya azt nekem kell megvédeni, vagy a bájgúnárt akitől nem férek oda a tükörhöz. Ha az a pocak meg miattam nő, mert jól főzök mégjobb. De persze mindenkinek más tetszik ezt viszont tiszteletben kell tartani.

2019. máj. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!