Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Akivel már előfordult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Akivel már előfordult az válaszoljon már nekem. Egy nőt miért jó csak messziről csodálni éveken keresztül?

Figyelt kérdés
2018. okt. 30. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

1.) Mert lehet, hogy tetszik. Ez viszont még nem jelenti azt, hogy akarok is valamit tőle. Mert lehet, hogy van valakim. Vagy nincs senkim, de nem is gondolom, hogy valaha is lehetne valami.


2.) Ha nem látok érdeklődést a részéről is, sosem fogok odamenni hozzá és bepróbálkozni, garantált kocc.


3.) Van akinek nehezére esik összeszedni a bátorságot, hogy odamenjen. Vagy fél a koccanástól, mert nincs önbizalma. Egyénfüggő.


Nekem is van pár olyan nő, akiket éveken át sokszor megcsodálok. Ettől még nem feltétlen akarok tőlük bármit, lehet csak tetszenek. De rengeteg nő rohangál, akire azt mondom, hogy vonzó és/vagy tetszik. Nincs csőlátásom.


Nem kell túl sokat látni a dologba.

2018. okt. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem jó. De van amikor nincs más lehetőség.
2018. okt. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Az, hogy használom a szemem és megnézek valamit, nem jelenti, hogy otthonra is kéne. A csodálat enyhe túlzás, szóval, csak te képzeled bele.
2018. okt. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem értem a reakciót.


Bebeszélem biztos.


Miért vannak olyan férfiak akik ezt inkább tagadják? Én is szoktam pasikat nézni és mivel felnőtt vagyok, ezt még be is merem vallani. Bármikor bárkinek a szemébe merném mondani ha helyesnek, jó pasinak gondolom így elsőre:)Ez semmit nem jelent persze, de az elismerés az elismerés.

Szerintem minden nő tudja, hogy először a vonzalom a szex fogalmazódik meg a férfiakban, de nyugi a nőkben is.


Komolyan, most tegye fel a kezét az, aki úgy gondolja, ha már valaki évek óta nézeget valakit meg túl sokat összefutnak véletlenül, meg van zavarbajövés akkor az semmi, mert ez a világ legtermészetesebb dolga.

2018. okt. 30. 14:18
 5/11 peca1000 ***** válasza:

Éveken keresztül? :)


2 percenként lehet látni mindig más jó nőt, akár utcán, bevásárlóközpontokban. Nézni jó őket csak úgy.


Leszólítani minek?


Ha szingli vagyok, és nő kell,felmegyek a netre, társkereső oldalakra, szűrőkkel kiválasztom a nekem megfelelőket és írogatok nekik.

2018. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem te nem érted. Mégis mit akarsz ebbe belemagyarázni? Ha annyira sok minden lenne emögött, és annyira kellenél neki/nem várná otthon valaki, nem csak megnézne néha. Én is megnézem az embereket, akit többször láttam, felismerem, aztán annyi. Azért, mert vonzónak találok valakit, nem fogom feltétlen leszólítani.
2018. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert nem mindenki egy ismerkedőművész és ördögi tud lenni a félelem a visszauzasítástól és főleg a megalázástól.
2018. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem hívom el, addig nem is tud nemet mondani rá. Van, akinek csak ennyi jut, na.
2018. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Ha te benned felmerül az a kérdés hogy ő miért nem tud téged leszólítani és ezt nem érted akkor vajon miért nem kérdezed meg tőle te magad ha te alapból ilyen beállítottságú vagy?
2018. okt. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mikeXxX ***** válasza:
Közelről xarul néz ki 😂😂😂 ! Viccet félre téve egyénfüggő !
2018. okt. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!