Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik módszerrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik módszerrel csináljam odalennt? *-)

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom, hogy ott lennt elég szőrös (mint minden emberi lénynek:)) és hát itt a nyár el kellene tüntetni onnan...namost..Borotváljam vagy esetleg gyanta?:/ Azért azt tudni kell hogy elég erősszálú:S sűrű.erős...lehet hogyha borotválom akkor 2 nap alatt visszanő+erősebb lesz...de úgy hallottam hogy a gyantázás meg iszonyúan fáj:S hisz ott a bőr nagyon érzékeny..a gyantától félek...de akkor most mi legyen? próbáljam ki?:/
2010. jún. 24. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
tépkedd ki egyenként
2010. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
kösz:DXD
2010. jún. 24. 22:55
 3/15 anonim ***** válasza:
hát tudod ilyenkor mondják hogy a szépségért meg kell szenvedni :)
2010. jún. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
borotva XDDD maradjunk annál
2010. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
gyanta? úristen be akarsz xarni? :O borotva kééérlek :D
2010. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Gyújtsd fel.
2010. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

cukorgyanta kevésbé fáj (:

szal azzal.

2010. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A borotvát felejtsd el.

Az első hozzászóló nem viccelt, tépkedd ki szálanként szemöldökcsipesszel. Tartós és alapos.

2010. jún. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

gyantázz!!! Én ugyan kozmetikus vagyok, de nem hazabeszélek :) A gyantázás fáj első pár alkalommal, de egyre kevésbé fog, ahogy ritkul a szőrzet. És persze csak havonta 1x kell kibirni. DE NEHOGY MAGADNAK CSINÁLD!!!

Nem fog elsőre sikerülni, betéped a bőrt, megégeted magad...stb és egy életre elmegy a kedved! csak ha már egy ideje szedeted, akkor próbáld magad!

24L

2010. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én most vettem szőrtelenítő krémet, a gyantát én sem mertem bevállalni, hát kíváncsi leszek.
2010. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!