Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit tudnék...

Szerintetek mennyit tudnék fogyni ezzel a módszerrel? És mennyi ideig csináljam kb?

Figyelt kérdés

reggeli: 1joghurt+1kilfli (ha nagyon szükséges akk még 1 joghurt)

ebéd: zöldségek vagy sovány csirkemell.


kb olyan 5-6 kilót szeretnék leadni.

vagy van esetleg más tippetek hogy hogy tudnám elrni? :)

segítsetek lécyves.

köszönöm.

17/L


2010. márc. 29. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez túl drasztikus, főleg egy 17 éves szervezetnek. Hidd el,hogy jobban fogysz,ha sosincs üresjárat a gyomrodban.Ha koplalsz, a szervezeted nehezebben fogja elkezdeni a zsírbontást.

5 étkezés legyen naponta.Ahhoz hogy fogyj általában vissza kell szorítani a szénhidrát fogyasztást,mert felborítja a vércukorszintet.

Szénhidrát : lisztes dolgok (kenyér,péksüti,tészta,stb), rizs,burgonya + zöldségek és gyümölcsök (szénhidrátok közül elsősorban ezeket kell fogyasztani)-ezeket inkább ne edd, vagy minimálisan.

Fehérjét lehet enni, fogyókúra során jó fehérje: sovány joghurt,sonka, pulyka- v csirkehús, tojás,hal -ezekből álljon főleg a menü +hozzá mehet zöldség és néha gyümölcs.

Az arányokon van a lényeg.

2010. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az előző vagyok

Így kb 1-1,5 kg heti fogyás várható,mindenféle szenvedés nélkül és a zsírt kezded el bontani, nem pedig a víz- és izomtömeged csökken.Csak ilyen módszerrel lesz tartós az eredmény.

2010. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez jobb lenne:

A nap

*reggeli: tea (édesítőszerrel), 1 rozsos zsömle, 2 szelet pulykasonka, pár szelet paradicsom vagy uborka

*tízórai: narancs vagy alma

*ebéd: húsleves/zöldségleves

*uzsonna: kis adag saláta sovány öntettel

*vacsora: 1db natur joghurt


B nap

*reggeli: gyümölcsturmix (tej és kevés eper ,szamóca,stb -kivéve banán ! cukrot ne adj hozzá)

*tízórai: 5-6 db Korpovit keksz

*ebéd: hal / pulyka/ csirke (bőr nélkül) , zöldségköret (bab,borsó,kukorica kivételével minden mehet)

*uzsonna: nyers répa v tetszés szerinti nyers zöldség

*vacsora: 1 pár virsli mustárral


C nap

*reggeli: tea,1db teljes kiőrlésű kenyér megkenve 100% gyümölcs lekvárral (vékonyan !)

*tízórai: 1 db müzliszelet

*ebéd: rakott zöldség -light sajt nyugodtan mehet rá

*uzsonna: kefír , 1 db puffasztott rizses Hamlettel

*vacsora: lightos kaszinótojás pulykamell sonkával


Kis adagokat egyél!

2010. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) köszönöm ezelőtt csináltam a 90naposat azzal szép eredményt értem el :S csak attól én "szenvedtem" xD :S szval nemtudom. lehet kipróbálom mind2t. majd elválik :) azért nagyonszépenköszönöm. :)
2010. márc. 29. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!