Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jó, ha két ember egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó, ha két ember egy párkapcsolatban tűz és víz?

Figyelt kérdés

Mindenki azt harsogja,hogy az ellentétek vonzák egymást.Ezt ti hogy gondoljátok?Több bennetek a közös vonás,vagy inkább a tűz és víz kategóriába tartoztok?

Kioktató,meg kell találni a középutat választ nem kérek,ha lehetséges.Köszönöm.


2009. júl. 20. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Bennünk elég sok a közös vonás, de persze emellett van olyan dolog is amiben egyáltalán nem értünk egyet. De leginkább hasonlóak vagyunk a párommal.
2009. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A víz könnyen kioltja a tüzet..


Mi nagyon hasonlóak vagyunk és egyáltalán nem unalmas,sőt, nagyon szeretjük egymásban ezt.

Hosszútávon két ellentétes nehezen fér meg, kivéve, ha piszok jól alkalmazkodnak mindig,minden létező helyzetben és soha semmi nem befolyásolja őket (pl.hangulat)

2009. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi tűz és víz voltunk és bár hatalmas szerelem volt első látásra, mégís vége lett fél év után. Átlagban 2 hetente végleg összevesztünk, aztán békültünk. Azóta megint elmúlt fél év, de már csak barátok vagyunk és így is veszekszünk, aztán meg nevetünk az egészen. Én is hittem az "ellentétek vonzák egymást"-ban, de kiderült számomra, hogy jobb ha van néhány hasonlóság is. Nálunk ebből túl kevés van.
2009. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
semennyire sem jó. a valóságban az azonos dolgok vonzzák egymást.
2009. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a víz vagyok kettőnk közül és Ő "győzőtt". :)
2009. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem jo... Sztem annal rosszabb nincs is,mikor megbeszelnel valami fontosat a baratoddal,es nem tudtok kozos nevezore jutni,nem ugyanugy ertelmezitek a valaszokat,kerdeseket...csak szidjatok egymast h a masik csak kiforgatja a szavaid,de kozbe rajossz,hogy ez nem igy van,neki az a normalis ertelme... Persze,van hogy jo,mert uj dolgokat tanulhatsz a masiktol,teljesen mas eletfelfogast figyelsz meg,de egy kapcsolatban a tuz es a viz gyakorlatilag egyenlo a folyamatos nezetelteresekkel,vitakkal. (szemelyes tapasztalat..:-S)
2009. júl. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!