Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok akit ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok akit ez nem zavar, miközben ettől a legtöbben sík idegek lesznek?

Figyelt kérdés

Ha randizok egy férfivel, nem zavar ha mással is teszi ameddig meg nem születik a döntés.

Ezen mit kell úgy kiakadni? Közöd nincs addig a másik félhez, nem kérheted számon.

Bár önhitt vagyok, hiszem, hogy nincs valós konkurencia, talán emiatt sem leszek ideges.


Nem értetek egyet?



2018. nov. 1. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%

konkrétan az után sincs hozzá közöd.. vagyis számon nem kérheted, ha más kell neki akkor más.

meg kellene tanulni elfogadni, hogy az ember szabad:)

2018. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy párhuzamosan beszélgetni, míg senkivel komolyabb nincs azt ér. Párhuzamosan szopni, nyalni, gombot varrni meg nem ér, mert monogám kapcsolatban gondolkozom és ezt tudja a másik is, ha már egyszer ismerkedünk. Tiszteljük meg egymást azzal, hogy tiszta helyzetet teremtünk.

32/f

2018. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tehát ha én nem tudok 2 férfi közt választani és mindkettővel randizok, akkor én tiszteletlen volnék? :)
2018. nov. 1. 16:20
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

> Bár önhitt vagyok, hiszem, hogy nincs valós konkurencia


A kifejezés, amit keresel: beképzelt

2018. nov. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha Józsival beszélted korábbra, és randi végén már csőröztök, esetleg lepippantod méla undorral, nekem pedig szólsz, hogy bocsi, de alakul már mással, akkor egyáltalán nem voltál tiszteletlen.

Ha én teperek, de Józsi meg kefél, akkor viszont igen, úgy gondolom tiszteletlen vagy, mert szarsz a szempontjaimra.

32/f

2018. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Engem azert zavar, mert igy mar tenyleg bevasarlas jellegu a dolog.

Addig valogatsz ameddig meg nem talalod a legjobbat.


Nem az van, hogy tetszem neki es belead nemi energiat, hogy megismerjen, hanem az, hogy tesztkoroket futunk, hogy ki miben jobb, aztan lehet pontozni, "versenyeztetni" a jelentkezoket.


Nem kerem szamom, tolem mindenki azt csinal amit akar, de akkor ha nem kepes legalabb egy kis idot szentelni nekem, hogy jobban megismerjen, akkor alapjaraton nem vagyunk egy hullamhosszon.


Es en valaoszinuleg regimodi vagyok, de en azert randizom valakivel mert tetszik nekem es meg akarom ismerni ot jobban, vagyis ha igent mondok egy randira, akkor ott mar van kemia, es nem azert randizom, hogy kitalaljuk, hogy van-e kemia.

De ez csak en vagyok.

2018. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem, bár én nem is társkeresőzök, mert megöli a spontaneitását a másik megtalálásának. :)
2018. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6os-hoz: De simán lehet olyan helyzet amikor két ember között érzed a vonzalmat.


Ebben az esetben kénytelen vagy több időt tölteni mindkét féllel külön-külön.


Ez mitől bűn?

2018. nov. 1. 16:47
 9/13 A kérdező kommentje:
7es-nek: Ennek most köze nem volt ahhoz, amiről szó van.
2018. nov. 1. 16:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szerinted semmi köze hozzá, de 1. Társkeresőzőknél fordul elő az általad felvázolt randidömping az esetek 99%-ában 2. Nem értek egyet a hozzáállásoddal sem.
2018. nov. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!